Naviservice Józefów - uszkodzili wamacniacz DRAMAT! Pomocy!

Naviservice Józefów - uszkodzili wamacniacz DRAMAT! Pomocy!

01 Lip 2011, 17:48

Pomocy, oddałem auto (Audi A6) do firmy naviservice a oni przy zakładaniu DVD spalili mi wzmacniacz i umywają ręce, straciłem kilka tysięcy złotych i na dodatek nic mi nie działa w samochodzie. Miałem właśnie jechac na urlop założyłem dziecku telewizorek i teraz nie wiem co robić.
Jak mam zareagować w przypadku kiedy właściciel tej firmy ukrywa się przedemną a pracownicy mówią że nie mają uprawnień aby podejmowac decyzje, nie chcą mi zwrócić kasy i udają głupka HELP co mam robić? .... Czy ktoś może był w podobnej sytuacji?
atkinkitka
Obserwowany

Auto: Audi A6

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie śpij za kierownicą podczas jazdy! Nie śpij za kierownicą podczas jazdy!
    Zmęczenie to prawdopodobnie najbardziej bagatelizowany czynnik wśród przyczyn wypadków drogowych, ponieważ jego rzeczywisty udział jest trudny do zmierzenia. Szacuje się, że zmęczenie ma wpływ na nawet 30% wypadków ...
    Poślizg w zimowych warunkach - co robić? Poślizg w zimowych warunkach - co robić?
    Wielu kierowców sądzi, że nigdy nie przydarzy im się poślizg, bo przecież jeżdżą ostrożnie lub są po prostu świetnymi kierowcami. Jednak rzeczywistość może ich zaskoczyć. Lepiej wiedzieć, jak wyjść z poślizgu. Najlepiej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Helikopter - loty wycieczkowe
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport