Nawigacja.

24 Lip 2008, 21:32

Witam. Planuje kupić nawigacje samochodową - coś do 1 tysiaca złotych.
Wstępnie myślałem kupić Mio 550 to jest palmtop z wbudowaną nawigacją.

Jakies sugestie opinie co kupować a co nie ?
Rumpel
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 21

24 Lip 2008, 21:55

Wszystko zależy od tego,co chcesz mieć - czy tylko nawigację,czy jeszcze jakieś dodatki typu kalkulator,komputer itp i czy będziesz z tego korzystał.Teoretycznie to takie dodatki są niepotrzebne,bo się z nich nie korzysta.Wszystko to,co jest w tych drogich nawigacjach,mają zazwyczaj komórki.Zastanowić się też musisz czy potrzebna ci będzie mapa Polski,czy także innych państw.No i jaki ekran - odradzam duże ekrany,poniewarz w nocy,nawet mimo funkcji ściemniena,jednak drażnią oko.A podczas jazdy,teoretycznie ekran jest niepotrzebny - są poprostu komunikaty głosowe,które cię prowadzą.A cena między nimi jest znacząca.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

25 Lip 2008, 11:34

witam najlepsza nawigacja na terażniejszym rynku to tomtom go930-coś niesamowitego,w polsce ceny od 1400zł do 1999zł polecam kupno z Anglii ebay.uk płacąc kontem paypal cena 1250zł pozdro
RAZEM DAMY RADE!!!
boss.007
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 44
Miejscowość: pomorskie

14 Maj 2011, 22:56

Polecam nawigację 5 cali z mapą Polski i Europy którą można kupić od tego allegrowicza: Link był niezgodny z regulaminem forum i został usunięty
Wgrana mapa jest dobra, nie ma dużego rozrzutu między mapą a rzeczywistym stanem drogi (wyjątki stanowią remonty kiedy nie aktualizowaliśmy jej od jakiegoś czasu), czyli sam moduł GPS też zły nie jest.
Ekran jest bardzo wyraźny i wystarczająco duży, choć menu urządzenia jest trochę spartańskie (sama mapa prezentuje się dużo lepiej). Głośniki radzą sobie bardzo dobrze: działają głośno i wyraźnie, nawigacja jest odblokowana.
Nie miałem żadnych problemów z wysyłką, choć niestety trzeba było na paczkę trochę poczekać, tak czy inaczej polecam ten sprzęt od norpen007
Ostatnio edytowany przez arekk10, 16 Maj 2011, 07:41, edytowano w sumie 1 raz
arekk10
Nowicjusz
 
Posty: 44
Miejscowość: Przemyśl

17 Paź 2017, 08:11

Nowoczesne multimedia do samochodów mają na stronie (reklama ) Poza nawigacją ten sprzęt co tutaj zamawiałem to w zasadzie potrafi wszystko – muzyka, video, janosik, zestaw głośnomówiący, mam wszystko ogarnięte z poziomu jednego pulpitu.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 17 Paź 2017, 17:54, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
kruchy33
Nowicjusz
 
Posty: 29
Prawo jazdy: 02 02 2010
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: citroen