Nawigacja.

Nawigacja.

24 Lip 2008, 22:32

Witam. Planuje kupić nawigacje samochodową - coś do 1 tysiaca złotych.
Wstępnie myślałem kupić Mio 550 to jest palmtop z wbudowaną nawigacją.

Jakies sugestie opinie co kupować a co nie ?
Rumpel
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Nawigacja.

24 Lip 2008, 22:55

Wszystko zależy od tego,co chcesz mieć - czy tylko nawigację,czy jeszcze jakieś dodatki typu kalkulator,komputer itp i czy będziesz z tego korzystał.Teoretycznie to takie dodatki są niepotrzebne,bo się z nich nie korzysta.Wszystko to,co jest w tych drogich nawigacjach,mają zazwyczaj komórki.Zastanowić się też musisz czy potrzebna ci będzie mapa Polski,czy także innych państw.No i jaki ekran - odradzam duże ekrany,poniewarz w nocy,nawet mimo funkcji ściemniena,jednak drażnią oko.A podczas jazdy,teoretycznie ekran jest niepotrzebny - są poprostu komunikaty głosowe,które cię prowadzą.A cena między nimi jest znacząca.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Nawigacja.

25 Lip 2008, 12:34

witam najlepsza nawigacja na terażniejszym rynku to tomtom go930-coś niesamowitego,w polsce ceny od 1400zł do 1999zł polecam kupno z Anglii ebay.uk płacąc kontem paypal cena 1250zł pozdro
RAZEM DAMY RADE!!!
boss.007
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: pomorskie

14 Maj 2011, 23:56

Polecam nawigację 5 cali z mapą Polski i Europy którą można kupić od tego allegrowicza: Link był niezgodny z regulaminem forum i został usunięty
Wgrana mapa jest dobra, nie ma dużego rozrzutu między mapą a rzeczywistym stanem drogi (wyjątki stanowią remonty kiedy nie aktualizowaliśmy jej od jakiegoś czasu), czyli sam moduł GPS też zły nie jest.
Ekran jest bardzo wyraźny i wystarczająco duży, choć menu urządzenia jest trochę spartańskie (sama mapa prezentuje się dużo lepiej). Głośniki radzą sobie bardzo dobrze: działają głośno i wyraźnie, nawigacja jest odblokowana.
Nie miałem żadnych problemów z wysyłką, choć niestety trzeba było na paczkę trochę poczekać, tak czy inaczej polecam ten sprzęt od norpen007
Ostatnio edytowany przez arekk10, 16 Maj 2011, 08:41, edytowano w sumie 1 raz
arekk10
Nowicjusz

Miejscowość: Przemyśl

17 Paź 2017, 09:11

Nowoczesne multimedia do samochodów mają na stronie (reklama ) Poza nawigacją ten sprzęt co tutaj zamawiałem to w zasadzie potrafi wszystko – muzyka, video, janosik, zestaw głośnomówiący, mam wszystko ogarnięte z poziomu jednego pulpitu.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 17 Paź 2017, 18:54, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
kruchy33
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 02 2010
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: citroen
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja, naprawa podsufitki w samochodzie - instrukcja Renowacja, naprawa podsufitki w samochodzie - instrukcja
    Naprawa podsufitki w samochodzie wymaga od nas trochę pracy i myślę że większość osób wiedząc jak to zrobić poradziła by sobie z takim problemem. Opiszę jak naprawić podsufitkę od której zaczyna odpadać materiał ...
    Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe
    Hyundai ujawnia szkice koncepcyjnego modelu HND-9 - sportowego samochodu typu luksusowe coupe. HND-9 jest przykładem stylistyki luksusowego coupe nowej generacji. Nowy Hyundai zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych ...

•  
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Hyundai Santa Fe, tył, fioletowy, 2012
      VW Golf I
      Autosacrum 2006