Nietypowy uchwyt na telefon do samochodu

Nietypowy uchwyt na telefon do samochodu

09 Sty 2017, 03:12

Witam,

W samochodzie mam przyklejony taki uchwyt: Image (uchwyt do kamerek sportowych).
Jest to solidne rozwiązanie i dla mnie bardzo odpowiednie - kiedyś w tym uchwycie jeździła kamerka, teraz chciałbym dokupić pasujący uchwyt na telefon i gdy nie będę używał navi to wysunę uchwyt a ta przyklejona część nie będzie mi przeszkadzać w prowadzeniu samochodu (a ciągłe przyczepianie i odczepianie tradycyjnej przyssawki osłabia ją).
Czy ktoś zna jakiś pasujący uchwyt do tego mocowania? Dobrze jakby uchwyt był z dłuższym ramieniem ;)
Mahcinek
Nowicjusz

Miejscowość: Piaseczno
Prawo jazdy od: 28 08 2010
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Honda Civic 5G
Silnik: D15B2 90KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

Re: Nietypowy uchwyt na telefon do samochodu

10 Sty 2017, 14:47

Z tego co widze to jest mocowanie od uchwytu Forever do kamer sportowych.

Jak chcesz przyczepić tu telefon to musisz kupić coś takiego np. [link wygasł] żeby pasowało do twojego mocowania i później do tego dopasować jakiś uchwyt (który dokręcisz do tej przejściówki) z dłuższym ramieniem do telefonu.

Tu masz zdjęcie z konfiguracją uchwytu do kamerki. Dla jak kupisz takie pośrednie elementy będziesz mógł sobie dowolnie ustawić wysięgnik na telefon :)

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes GLS - 7-miejscowy SUV klasy premium Mercedes GLS - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Oznaczenie GLS pojawiło się w 2015 roku wraz z faceliftingiem drugiej generacji tego modelu, która funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Ceny najtańszej odmiany niemieckiego auta zaczynają się zgodnie z cennikiem od 374 ...
    Sportowe Volvo V40 R-Design Sportowe Volvo V40 R-Design
    Volvo do swojej oferty wprowadziło sportową wersję, prestiżowego, pięciomiejscowego hatchbacka Volvo V40 R-Design. Auto jest dostępne w salonach z trzema silnikami wysokoprężnymi oraz trzema wersjami benzynowi. Cena modelu ...

•