Obejrzy mi ktoś auto koło Radomia?

Obejrzy mi ktoś auto koło Radomia?

03 Maj 2014, 18:47

Witam znalazłem ogłoszenie ,które mnie mocno zainteresowało ale jest zbyt daleko żebym po auto jechał w ciemno więc jeśli ktoś z okolic Radomia zechciałby je obejrzeć (a może ktoś już oglądał) to byłbym bardzo wdzięczny. Mogę nawet oddać za paliwo czy dać na pół litra za fatygę :D
Najważniejsze czy samochód nie jest po wypadku, stan silnika , czy posiada sprawną szperę 25% , oraz czy rdza faktycznie nie jest poważna.
[link wygasł]
ERT
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 02 1914
Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...
    Hyundai i30 nowej generacji w wersji 3-drzwiowej Hyundai i30 nowej generacji w wersji 3-drzwiowej
    Hyundai zaprezentował pierwsze zdjęcia nowego modelu i30 w wersji 3-drzwiowej, którego oficjalna premiera będzie miała miejsce 27 września, podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu. 3-drzwiowa wersja i30 jest ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Zapowiedź rajdu w Olszynie
      Model zalenie sterowany - offroad RC, 5
      Silnik
      Tu chyba mamy gniazdo od przyczepki