Od 7000 do 8000 zł...

od 7000 do 8000 zł...

02 Lip 2008, 11:51

Witam wszystkich bardzo serdecznie :wink: Prawo jazdy mam od niedawna, i szykuje się do zakupu 1 samochodu. Jestem przerażona. Mam kilka opcji( Ibiza, Seicento, Almera, Lupo, Ka, Clio) ale nie wiem co z tego wybrać. codziennie pokonuje ok 40km, więc zalezy mi na w miarę małym spalaniu. I najważniejsze, by było jak najmniej awaryjne. Na auto mam przeznaczone mniej więcej 7000 -8000 zł. bardzo prosze o doradę i z góry bardzo dziękuje.
maniolicious
Nowicjusz

Re: od 7000 do 8000 zł...

02 Lip 2008, 12:02

Lupo----Fajny mały samochodzik, ale za 7tys
nie wiem czy uda się kupić zadbany model.
Clio----Tracą dużo na wartości więc za 7tys to można wyrawać naprawde zadbaną sztukę.....a silniki dają radę :)
Seicento----Fiat.....nie wiem, z tego co wiem nie jest to mistrz besawaryjności, ale i król Lawet też nie....jednak dał bym sobie z nim spokój.
Almera----Bardzo dobry samochodzik, jeżeli nie jest roztrzaskany gwarantuje nam fajną jazdę, za niewelkie piniadze:) I mało awaryjny :)

Ja bym wybrał *LUPO*
______________PRECZ Z [ *F*O*R*D*A*M*I ]_________
miszarus
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: zachodnio-pomorskie

Re: od 7000 do 8000 zł...

03 Lip 2008, 11:25

A ja bym wygrał Almerę.A może troche mniejszą Micre?
Rodri94

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept X6 2007 BMW Concept X6 2007
    BMW Concept X6 ten przedprodukcyjny samochód koncepcyjny jest pierwszym na świecie autem typu SAC (Sports Activity Coupé). Koncept prezentuje wizję BMW scalającą cechy modeli BMW X z atrybutami typowymi dla ...
    Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Opel Mokka to zupełnie nowy SUV który będzie dostępny ze zmodernizowanym bagażnikiem rowerowym FlexFix drugiej generacji, umożliwiającym przewożenie nawet trzech rowerów. Ulepszony system przewozu rowerów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005