Palio Weekend 1,2 75km 1999r

07 Lut 2008, 00:39

Fiat Palio Weekend 1,2 75km 1999r jakie jest wasze zdanie :lol:
sergiusz
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: ŁÓDŹ

07 Lut 2008, 00:59

Mam Sienę 1.4 z 98r więc poniekąd mogę coś napisać. Po pierwsze auto typowo rodzinne ( w kombi obszerny bagażnik), silnik raczej do spokojnej jazdy, auto wysoko zawieszone co jest dobre na naszych drogach ale trzeba zapomnieć o szybko pokonywanych zakrętach (auto bardzo sie buja), niezbyt awaryjne jeżeli jest zadbane, warto szukać wersji ze wspomaganiem, kręcenie takim kółkiem to bajka (sam mam). Co do spalania nie należy się zastanawiać nad gazem, to konieczność (auto w mieście pali min 10l/100km). Wady: wybijające się końcówki gumowe w przednim zawieszeniu, pękające sprężyny w tylnym zawieszeniu (nasze drogi), pękająca obudowa alternatora (przypadłość Fiata). Ceny części na niskim poziomie (korzystając z Allegro dodatkowo można je obniżyć). Dla rodziny z ograniczonym budżetem auto godne uwagi, w innym przypadku raczej nie.
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 330
Miejscowość: Wałbrzych

07 Lut 2008, 01:05

Wielkie dzieki za odpowiedź Według własciciela auta pali 8l w mieście i ok 6,5
-7 l na trasie Więc jeżeli była by to prawda czy warto zmieniać na gaz :?:
sergiusz
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: ŁÓDŹ

07 Lut 2008, 13:56

Mój też miał palić "tylko" 8l w mieście a okazuje się iż w zimie potrafi do 13 dobić ;/ Polecam założyć gaz, ponieważ przynajmniej do mojego silnika koszt to ok 1500zł za instalacje. A właściciel jak zawsze będzie zachwalać :)
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 330
Miejscowość: Wałbrzych

07 Lut 2008, 20:46

auto małe nie jest , a silnik tylko 1.2
będziesz zawalidrogą, nawet PKSy spod swiateł szybciej odjadą....
74
Początkujący
 
Posty: 114

07 Lut 2008, 21:00

74 napisał(a):auto małe nie jest , a silnik tylko 1.2
będziesz zawalidrogą, nawet PKSy spod swiateł szybciej odjadą....


Kolega jeździł tym autem?? Ja mam słabszą wersję i zapewniam, iż zawalidrogą nie jestem. Poza tym to nie jest auto na wyścigi spod świateł tylko na w miarę sprawne przemieszczanie się.
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 330
Miejscowość: Wałbrzych
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Z9 Convertible 2000
    Projekt BMW Z9 Convertible skupia się przede wszystkim wokół wnętrza, które ma ułatwiać podróżowanie i pozwolić kierowcy skoncentrować się na wykonywaniu podstawowych zadań poprzez wykorzystanie technologii ...

07 Lut 2008, 22:01

Dzięki prosze o opinie osoby mające tę marke lub kogos kto jeździł tym modelem :twisted:
sergiusz
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: ŁÓDŹ

09 Lut 2008, 14:02

Tez sie dolaczam bo jestem ciekaw tego samochodziku :) i jeszcze jedno pytanko jak z blachami ?
x9ro
Nowicjusz
 
Posty: 4

09 Lut 2008, 16:39

Powiem tak. Trzeba trafić. Niektóre modele wyglądają jak spod igły a czasem (co mi sie niestety trafiło) wychodzi rdza na nadkolach... Poza tym brak oznak korozji w innych miejscach.
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 330
Miejscowość: Wałbrzych