Problemy z vw polo classic 96r 1,9 sdi

Problemy z vw polo classic 96r 1,9 sdi

01 Sie 2012, 21:08

Witam, posiadam polo classic z 96r 1,9 SDI, mam problem ze wspomaganiem, a wygląda to tak, ubywa mi płyn ze zbiorniczka, nie ma nigdzie wycieków, dwa razy wlałem już po 1l płynu, pojeżdże z tydzień, postawie gdzieś auto, po chwili gdy wrócę, wspomaganie przestaje działać, zaglądam do zbiorniczka, a tam pusto. Sprawdzałem wokoło czy nie ma żadnej plamy od płynu, o dziwo nigdzie nie ma wycieków. O co chodzi? gdzie może ten płyn się w takim razie dostawać? Macie jakieś pomysły?
noa87
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: vw polo

Re: Problemy z vw polo classic 96r 1,9 sdi

02 Sie 2012, 18:39

Nikt nie podpowie w czym może być problem?
noa87
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: vw polo

Re: Problemy z vw polo classic 96r 1,9 sdi

04 Sie 2012, 11:54

Wedlug mnie ten plyn musi gdzies uciekac, lub cos go pobiera
Dominik328

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Zimowe przygotowania do jazdy samochodem Zimowe przygotowania do jazdy samochodem
    Nawet niewielka warstwa śniegu na przedniej szybie ogranicza widoczność, a zalegający na dachu auta śnieg może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, gdy pokrywa z lodu i śniegu zsunie się nagle na przednią szybę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • camaro 4
      Zawrazanie na przednim kole na motorze
      Volkswagen Garbus, 2
      Szybkie ładowarki do samochodów elektrycznych w Holandii - projekt