Proszę o doradę "jakie auto kupic jako mój pierwszy sam

05 Wrz 2010, 11:19

witam ,mam zamiar zrobic prawo jazdy i nie wiem jak mi będzie szło ,co doradzicie jako pierwszy samochód ? kaski będzie od 7 do 12 tys co mam wybrac ,kumple doradzają hondę civic i nni corsę ,mam jeszcze jedno pytanie bardzo mi się podoba taki kolor samochodu http://www.road-naukajazdy.pl/materialy/gal/big/15.jpg czy hondy istnieją w takich kolorkach ? jeszcze raz dziękuję za odpis
Ostatnio edytowany przez datsch, 05 Wrz 2010, 15:07, edytowano w sumie 1 raz
datsch
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: ruda

05 Wrz 2010, 11:22

Najpierw zrób prawko.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

05 Wrz 2010, 11:26

Po pierwsze zrób prawko a po drugie zawsze możesz przemalować na taki kolo jak ci pasuje :lol: :lol:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

05 Wrz 2010, 11:47

samurajsj700 napisał(a):Po pierwsze zrób prawko a po drugie zawsze możesz przemalować na taki kolo jak ci pasuje :lol: :lol:


egzamin juz za miesiąc ;) z przemalowaniem auta to chyba duze koszty ? no i ktos powie ze było po dachowaniu czy wypadku

no i co będzie lepsze mniej awaryjne corsa na gaz czy civc na gas bo koszty utrzymania tez są wazne
datsch
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: ruda

05 Wrz 2010, 12:07

racja- najpierw zrób prawko. a z taką kasą to jest już w czym wybierać - można nawet się pokusić na diesla ale ty chyba nastawiony jestes na gaz. może seat ibiza? punciak 2 jest śliczny (przed liftem) ale w przypadku punto trzeba zostawić troche funduszy na naprawy :neutral:

ponoć corsa ma dobra widoczność itp więc wiele kobiet wybiera corsę
murarz24
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Suwałki

05 Wrz 2010, 12:08

Ja bym poczekał aż prawko będzie w ręku, bo nie wiadomo kiedy zdasz itd., a rynek aut się zmienia z miesiąca na miesiąc.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Spokojna emerytura sportowych legend Toyoty
    Zdjęcia tego auta obiegły ostatnio strony poświęcone sportom motorowym. Toyota Supra czwartej generacji, która jeszcze w 1999 roku brała udział w wyścigach japońskiej serii, teraz niszczeje pod jednym z warsztatów. ...

05 Wrz 2010, 19:36

jiGsaw napisał(a):Ja bym poczekał aż prawko będzie w ręku, bo nie wiadomo kiedy zdasz itd., a rynek aut się zmienia z miesiąca na miesiąc.


no własnie problem polega na tym ze corsa to taki damski samochod ,a co do fiata to się nie zgadzam ,fiaty na elkach robią duzo kilometrów i się nie psują ,ale ja i tak myślę nad hondą civic tylko nie wiem czy dobrze zachowuje się na gazie
datsch
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: ruda