Radio nawigacja Kia Sportage 3, jaką?

Radio nawigacja Kia Sportage 3, jaką?

21 Maj 2019, 12:48

Witam.
Mam zamiar zamówić dotykowe radio do swojej kii, na forach z tego co ludzie piszą jedne z lepszych są od Asottu i wondefoo.
I teraz która wersję zamówić? Od asotuu jest wersja 2gb ram, ale z canbus czy bez? Bo nie wiem czy mi potrzebne.
https://pl.aliexpress.com/item/Pure-And ... 282696429f

Od wonderfoo są wersję 2gb i 4gb ram ale też z DSP i bez tego.
https://pl.aliexpress.com/item/32888284 ... 4c4damBAca
Różnice w cenie niewielkie ale żeby potem nie obudzić się z ręką z nocniku :)
I ostatnie, na filmikach nie jest to jakaś filozofia, dam sobie radę?

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

cycu2007
Nowicjusz

Auto: Citroen C4 Picasso
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

Re: Radio nawigacja Kia Sportage 3, jaką?

22 Maj 2019, 09:29

cycu2007 napisał(a):Od wonderfoo są wersję 2gb i 4gb ram ale też z DSP i bez tego.
Ja bym wybrał wersję z 4GB RAM i z DSP różnica nie wielka w cenie jak piszesz to nie ma co się zastanawiać. Widzę, że montaż banalnie prosty :)
Nie wiem jak z jakością tego sprzętu bo ceny są bardzo dobre jeżeli chodzi o to co oferuje nam dany model.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam

Re: Radio nawigacja Kia Sportage 3, jaką?

22 Maj 2019, 14:52

Też właśnie tak mi się wydaje. Już dopytalem na forum sportage i polecają tą wersję, o której napisałeś :) jakbym się zdecydował i założył to napisze
cycu2007
Nowicjusz

Auto: Citroen C4 Picasso
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Apollo IE (Intensa Emozione) - trzy tytanowe końcówki wydechu Apollo IE (Intensa Emozione) - trzy tytanowe końcówki wydechu
    Wygląda dokładnie tak, jak się nazywa - Apollo IE, a dokładniej Apollo Intensa Emozione to pojazd o prawdziwie kosmicznym wyglądzie. Podobno projektanci tego niemieckiego supersamochodu z centralnie zamontowanym silnikiem ...
    Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda
    Toyota Yaris Hybrid-R, która w wersji koncepcyjnej zadebiutowała podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie, łączy zaawansowaną technologię pochodzącą z seryjnego Yarisa Hybrid, z wyczynowymi rozwiązaniami znanymi ...

•