Rejestracja pojazdu wspolwlasciciel

rejestracja pojazdu wspolwlasciciel

15 Cze 2011, 14:43

witam zakupilem samochod o osoby ktora kupila samochod od kogos wczesniej ale nie rejestrowal go na siebie w dowodzie jest wpisany wspolwlasciciel umowe ktora mam od tamtego kolesia ktory zawieral ja gdy kupowal auto nie a nic o wpolwlascicielu w dowodzie ale jest na niej zapis taki jak sprzedajacy oswiadcza ze pojazd jest jego wylaczna wlasnoscia bez osob trzechich zastawu itp moje pytanie czy wydzial komunikacji przyczepi sie do mnie o to ?
brudeki1
Nowicjusz

Miejscowość: tczew

Re: rejestracja pojazdu wspolwlasciciel

15 Cze 2011, 15:54

Jak się pani w okienku zechce dokładnie czytać umowy to tak.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: rejestracja pojazdu wspolwlasciciel

15 Cze 2011, 17:59

Oczywiście ze WK moze-powiem więcej ze ma prawo odmówic rejestracji pojazdu na podstawie takich dokumentów.Wszelkie dane zapisane w DR powinny byc ujęte w umowie k/s i zgodne.To ze na umowie k/s jest taki zapis o niczym on nie swiadczy i nie powoduje tego ze wpisany w DR współwłaściciel nie musi być wpisany w umowie k/s samochodu.... :(
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund
    Zima trzyma, a drogowcy nie zawsze nadążają z odśnieżaniem. Samochody z napędem na dwie osie są wtedy bardzo przydatne, choć napęd na cztery koła wynaleziono z myślą o pojazdach wojskowych, by umożliwić im poruszanie się ...
    Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      GTP Light