Rover -> znów problem!!!

07 Paź 2006, 13:19

ROVER Uwaga na silnik tej marki bo pada tam uszczelka głowicy.Wymiana tej uszczelki jest bardzo droga.Lepiej kupić silnik na szrocie ponieważ w silniku jest 16 prętów które ciężko po rozmontowaniu złożyć i nie każdy mechanik się tego podejmie.Mam właśnie tej firmy samochód i miałem problem z ta uszczelka głowicy Części do tego samochodu sa drogie i ciężko o zamienniki Pozdrawiam posiadaczy marki Rower i uważajcie na przegrzewanie się silnika nie życzę nikomu ze by mial ten problem jak ja Osobiście wymieniłem silnik uuuu :cry: :cry: :cry:
Odp. na pytania Silnik benzyna 1.4 104k rok 1997 z instalacja gazowa Uszczelka w tym samochodzie jest bardzo wadliwa tak mówią mechanicy. No i wada jest to jak jest instalacja gazowa ponieważ spalanie gazu jest wysokie niż benzyna. Te silniki był zakładany w polonezach i była ta sama wada tej uszczelki no i głowicy oczywiście. Osobiście nie polecam tego samochodu jak chodzi o silnik. Pozdrawiam cale forum samochodowe :wink: :wink: :wink:
Znów mam problem z tym samochodem co za pech. Tym razem padła mi pompa wody nie droga impreza ale znów trzeba płacić. Pompa kosztuje 150zl wymiana 150zl uuuuuu Pozdrawiam użytkowników pseudo samochodu Rower :( :(
Ostatnio edytowany przez bodljikavo jez 17 Paź 2010, 14:59, edytowano w sumie 24 razy
bodljikavo jez
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 7
Miejscowość: warszawa

08 Paź 2006, 19:39

Witam,
Jaki dokładnie masz silnik benzyna czy dieselek no i jaka pojemność? Trochę więcej namiarów podaj...
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016