Samochod do 10k

Samochod do 10k

09 Cze 2010, 15:56

Siemka chcialbym sobie kupic samochod do 10 tys z wmiare dobrym silnikiem malym spalaniem i fajnym wygladem (sportowym) mam zamiar jezdzic do szkoly najbardziej podoba mi sie audi a3 i golf 4
zastanawialem sie nad:
Audi a3
Honda Civic
Golf 3 lub 4 tylko nie wiem dokladnie po ile stoja 4
peugeot 206
prosil bym o doradzenie czy oplaca mi sie kupic ktorys z tych co wymienilem czy jakis inny
jezeli inny to prosze o podanie jaki
olsz
Nowicjusz

Miejscowość: Podkarpacia

Re: Samochod do 10k

09 Cze 2010, 16:47

siema. Do 10 kola raczej dobrego golfa 4 lub a3 nie znajdziesz,sa to dobre auta ale za pozadny egzemplaz trzeba zaplacic troche wiecej. Honda civic jest ok np taki hatchback
:arrow: [link wygasł]
lub civic w coupe
Golfik mk3 tez jest ok (np jakis gti) ale z kapitalem jaki posiadasz na twoim miejscu wybralbym cos innego.Peugeot 206 :?: hmm...jak bys chcial autem troszke poszalec to go nie polecam bo poprostu jest leciwy. A jesli chcialbys cos naprawde fajnego i solidnego,smialo moge Ci polecic BMW. Wiem ze wiekszosc ludzi wiaze ta marke z jakimis glupimi stereotypami i mieszaja to marke z blotem ale to dlatego ze nigdy nie jezdzili dobra e36. Polecam ci 318is,niestarzejacy sie,sportowy wyglad,wlasciwosci jezdne to jest bajka,dobre osiagi,spalanie...troszeczke wiecej niz zwykly silnik 1.6benz. :wink: Trudno jest znalezc dobra sztuke ale jak bedziesz mial taka mozliwosc to sie przejedz i pomysl :cool:
Przygladowy "is"
najlepiej to brac jakas oryginalna,bez agrotuningu.Pozdro
jumpero
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Chelm/Londyn

Re: Samochod do 10k

18 Cze 2010, 11:54

Co do hondy civic to wybral bym hathback bo jest mniejszy bmw podoba mi sie ale zapewne duzo pali i prawdopodobnie sa drogie czesci zamienne i troszke za duza takze bmka odpada
mam zamiar jedzic samochodem do szkoly wiec chcialbym zeby byl wmiare oszczedny ladny i szybki tyle ze te co mi sie podobaja to kosztuja po wyzej 10k .
olsz
Nowicjusz

Miejscowość: Podkarpacia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Audi A6 Hybrid Audi A6 Hybrid
    Hybrydowe Audi A6 to nowe oblicze limuzyny klasy business. Jego lekką karoserię osadzono na sportowym podwoziu. Wnętrze jest eleganckie i ergonomiczne, a kierowca i pasażerowie mają do dyspozycji wiele systemów wspomagających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light