Seat Leon III - Das Welt Auto

14 Sty 2019, 17:41

Witam. Chcę kupić Seata Leona 3 generacji po lifcie (2017+). Póki co mam na oku białego FRa z 2017 1.4 TSI 125KM 13tyś przebiegu Kompakt wstępnie za 70tyś (zamierzam coś utargować). Dowiedziałem się jednak, że Seat w połowie tego roku ma wypuścić 4 generację Leona i zastanawia mnie czy będzie to miało duży wpływ na ceny 3 generacji i czy warto tyle poczekać. Kolejna sprawa to program Das Welt Auto. Miał ktoś z Was z tym do czynienia? Warto?
Daviss
Obserwowany
 
Posty: 2

14 Sty 2019, 18:19

Zawsze trzeba sprawdzić dokładnie auto bo nawet wśród tych "salonowych" używanych zdarzają się strupki.

Druga sprawa to czy warto kupować jednak używane auto jeśli taki fr na wyprzedaży rocznika 18 z niby poprawionym w każdym względzie 1.5tsi kosztuje 79 (a na pewno coś jeszcze zejdzie).
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

14 Sty 2019, 18:23

Nówka FR przy zakupie na grupę zawodową lub firmę 77 300zł:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

10% taniej za rocznikowo 2-letnie auto to bardzo drogo.
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

14 Sty 2019, 19:29

Czemu porównujesz z ofertą dla firm? Normalny taki z tym wyposażeniem na wyprzedaży rocznika 2018 to koszt ~83tyś . Po za tym sama FRka to nie wszystko ona nie ma wszystkich pakietów w standardzie, ta którą chcę kupić jest bogato wyposażona. Lepszym argumentem jest ta 1.5 niby poprawiona. Jak to będzie w praktyce to się zobaczy ale szczerze jak mowa o 80 tyś to już bym wolał DEMO 150KM ACT za 82, którą jeździł kierownik salonu. Spokojny facet, więc raczej go nie katował :P
Daviss
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Luxury Sedans, Midsized - Audi A6
    Czasopismo "Consumer Reports" ogłosiło Audi A6 najlepszym samochodem w kategorii luksusowych sedanów średniej wielkości - "Luxury Sedans, Midsized". Redakcja magazynu oceniała właściwości jezdne, jakość wnętrza, zużycie ...