Sedan do 18tyś

Sedan do 18tyś

06 Lut 2013, 12:44

Witam chciałbym się was poradzić jakie auto wybrać do 18tyś. Chciałbym żeby to był najlepiej diesel ponad 100km silnik rocznik 2002 i wyżej. Skoda Octavia nie wchodzi w grę jeździłem tym autem i chciałbym coś innego myślałem nad Passatem b5 fl , Mazda 6, Opel vectra C, Bora. Co byście mi doradzili? auto ma służyć do dajazdu do pracy około 40 km dziennie.
trust962
Obserwowany

Auto: Toyota Corolla e10
Silnik: 1.3 16v 89km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

Re: Sedan do 18tyś

07 Lut 2013, 14:21

40 km w jedną czy dwie strony? Bo to różnica w przypadku opłacalności silnika diesla. Podaj ten szczegół. Poza tym jeśli już większy sedan to zdecydowanie Passat b5 fl, który ma solidne zawieszenia a komfort jazdy jest wysoki.
Alkomaty
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

Re: Sedan do 18tyś

07 Lut 2013, 17:36

Zgodzę się że komfortowe zawieszenie ale niekoniecznie solidne są te aluminiowe wahacze których wymiana jest kosztowna, a w samochodach z tego przedziału ceny powoli zaczyna się wymiany, jeśli nie chodzi CI tak bardzo o wielkość to polecam Borę
pawelec
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kopiowanie samochodów Kopiowanie samochodów
    Policyjne źródła donoszą,że w ostatnim czasie bardzo wzrosła ilość kradzionych samochodów.A właściwie nie kradzionych,ale kopiowanych.Polega to na tym,że kradzione sa dokumenty samochodu i na ich podstawie jest ...
    Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy Historia TECHNOLOGII SKYACTIV Mazdy
    Na czym polega technologia SKYACTIV Mazdy wyjaśniamy poniżej: - Technoligia SKYACTIVE-G - Technoligia SKYACTIVE-D Luty 2012 : Mazda CX-5, pierwszy z serii nowych modeli Mazdy ze wszystkimi elementami TECHNOLOGII SKYACTIV ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11