Skoda Octavia za 8,5 tys? Prośba o ocenę

17 Wrz 2012, 11:31

Ta Thalia jedna z tańszych na allegro,wogóle w tym komisie mają tanie auta i co zauważyłem wypicowane na handel że aż miło.

No fakt Leganza jest troche drogia w utrzymaniu jeśli chodzi o OC i spalanie.

A może taka 206 [link do oferty na Allegro wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

17 Wrz 2012, 12:03

O 206 tez myślałem, silnik idealny (mały i diesel), akurat ten egzemplarz jest sprowadzony i do opłat, więc dochodzi pewnie recykling + wszystkie tłumaczenia, rejestracje...

Powiem tak: najbardziej mnie kuszą te Renault z Bytomia, obydwa są w naprawie teraz więc może będą dobrze zrobione. Gdyby wizualnie było OK podjadę do Stacji Kontroli Pojazdów zrobić przegląd "przedzakupowy" (u mnie w mieście 75 zł), zobaczymy co z tego będzie :)

W Renault Megane homologacja na butlę jest do 2013, więc niezbyt długo. Z tego, co wiem, to zazwyczaj butle są na 10 lat, więc instalacja od co najmniej 2004 roku tam siedzi.
A Clio... hm właśnie znalazłem: [link do auto.pl wygasł] ogłoszenie to samo, ale cena taka różna?

Ale szukam dalej oczywiście ;)
voytek77
Początkujący
 
Posty: 100
Miejscowość: Śląsk

17 Wrz 2012, 14:06

Poprzyglądaj się samochodzikom pt. Citroen Xsara Picasso - zajefajny Vanik - a strasznie spadły na cenach... :twisted:
Pozdrawiam i życzę małego spalania.
furio
Początkujący
 
Posty: 53
Prawo jazdy: 11 10 1987
Auto: Peugeot 5008
Silnik: 1,6
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

17 Wrz 2012, 14:29

Znajomy miał, rzeczywiście wygodne, ale już nie tak ekonomiczne, jak sobie to wymarzyłem ;) tzn. w dieslu silniki 2.0 - spalą pewnie z 7 l, do tego kosmiczny koszt OC (21 lat, prawo jazdy od ponad 2 lat) to jednak nie dla mnie :)
voytek77
Początkujący
 
Posty: 100
Miejscowość: Śląsk

18 Wrz 2012, 19:32

No więc tak.
Byłem dziś oglądać Hyundai'a Atosa, rocznik 2000, przejechane 50 tys km (!!) - przebieg pewny. Bogate jak na takie auto wyposażenie - wspomaganie, klimatyzacja, el. szyby... Wszystko robione na bieżąco, samochód garażowany no i w 100% pewny.

Sprzedaje dobry kolega 'prawie teścia', który 12 lat temu kupował z nim auto w salonie.

Chyba się zdecyduję, tym bardziej, że pali w mieście ok. 5,5 litra.

Auto już wystawione na Allegro: [link do oferty na Allegro wygasł]
voytek77
Początkujący
 
Posty: 100
Miejscowość: Śląsk

18 Wrz 2012, 21:14

Jeśli Ci sie podoba to ja bym brał,wkońcu prawie pewne auto.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Zagato Roadster 2012
    BMW Zagato Roadster to eleganckie wcielenie BMW Zagato Coupé, Koncept jest niezwykle trójwymiarowy, szeroki i odznacza się masywnie wyprofilowanym przodem. Przednia sekcja została dynamicznie pochylona i osadzona ...