Szukam osób, które mają zacieki po płynie do spryskiwaczy

Szukam osób, które mają zacieki po płynie do spryskiwaczy

18 Wrz 2011, 12:44

Witam,

Stosowałem płyn ze Statoil (prod. przez Organika) Niestety powstały po nim paskudne zacieki na lakierze (tylna klapa) i na szybach - poza miejscem pracy wycieraczek.

Przeszukałem większość forów w necie i zdębiałem, jaka straszna epidemia TEMPO, a właściwie tępota panuje! Wkurzają mnie rady typu "weź papier ścierny" A ja się pytam, dlaczego mam płacić z błędy innych!?! Ludzie zamiast zgłaszać problem do dystrybutorów lub producentów tych wynalazków proponują domowe sposoby usuwania zacieków np. Pasty Tempo, aceton, glinki, papier ścierny.

Jeśli będzie nas więcej, to może uda się coś z tym zrobić. Jeżeli ludzie nie, zgłaszają problemu do PZH, albo dystrybutorowi, to majją prawo powiedzieć, że nigdy nie zdarzyła się taka skarga.
medpharm
Obserwowany

Auto: Hyuundai i30 diesel 115 KM

Re: Szukam osób, które mają zacieki po płynie do spryskiwacz

20 Wrz 2011, 08:48

Walka z wiatrakami. Zmień płyn i z głowy ja zawsze używam PsikPsik z AUTOLAND-u i nie mam problemów.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Rapid - nowy wymiar Skody Skoda Rapid - nowy wymiar Skody
    SKODA Rapid stanowić będzie nowy wyznacznik dla wszystkich samochodów marki pod względem ponadczasowego designu oraz przestronności wnętrza. SKODA Rapid to pojazd idealnie uzupełniający dotychczasową gamę modeli, wpasowując ...
    Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI
      GTP Light