Tata forum

Tata forumTata Forum - dyskusje i opinie na forum o samochodach marki Tata i dostępnych modelach Aria, Bolt, Estate, Indica, Indica Vista, Indigo, Indigo SW, Indigo Marina, Indigo Manza, Mint, Nano, Safari, Sierra, Super Ace, Sumo, Sumo Grande, Tuff, TL, Telcoline, Zest, Xenon.
Modele koncepcyjne: Aria Roadster, Aria Coupe, Magna, Indiva, Indigo Advent, Xover, Cliffrider, Elegante, Prima.
Historia Tata Motors: Tata to hinduska marka produkowana od 1945 roku w Bombaju. Do tego koncernu należał również Jaguar brytyjska marka produkowana od 1922 roku w Coventry, Birmingham, Halewood i Land Rover również brytyjska marka produkowana od 1948 roku w Solihull.

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Jaki model Tata kupić?
  2
  87
  rex 24 Paź 2011, 16:49
  Zastanawiasz się jaki model Tata kupić? Jaki silnik będzie najlepszy do wybranego modelu Tata? Jaką wersję nadwozia wybrać? Dział w którym się znajdujesz "Jaki model Tata kupić?" jest w całości przeznaczony tej marce. Więc jeżeli jesteś pewny że ma być to właśnie Tata to zapraszamy do dyskusji. Jeżeli jednak szukasz samochodu i nie wiesz jeszcze do końca jakiej marki będzie to auto, zadaj pytanie na forum "Jakie auto kupić?".
 • Galeria zdjęć samochodów marki Tata z premier, prezentacji, testów i targów motoryzacyjnych. Posiadasz ciekawe zdjęcia tej marki to zapraszamy do dodania właśnie w tym dziale.
 • Tata forum
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post