Tata forum

Tata forumTata Forum - dyskusje i opinie na forum o samochodach marki Tata i dostępnych modelach Aria, Estate, Indica, Indica Vista, Indigo, Indigo SW, Indigo Marina, Indigo Manza, Nano, Safari, Sierra, Sumo, Sumo Grande, TL, Xenon.
Modele koncepcyjne: Aria Roadster, Aria Coupe, Magna, Indiva, Indigo Advent, Xover, Cliffrider, Elegante, Prima.
Historia Tata Motors: Tata to hinduska marka produkowana od 1945 roku w Bombaju. Do tego koncernu należał również Jaguar brytyjska marka produkowana od 1922 roku w Coventry, Birmingham, Halewood i Land Rover również brytyjska marka produkowana od 1948 roku w Solihull.

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Jaki model Tata kupić?
  2
  87
  rex 24 Paź 2011, 17:49
  Zastanawiasz się jaki model Tata kupić? Jaki silnik będzie najlepszy do wybranego modelu Tata? Jaką wersję nadwozia wybrać? Dział w którym się znajdujesz "Jaki model Tata kupić?" jest w całości przeznaczony tej marce. Więc jeżeli jesteś pewny że ma być to właśnie Tata to zapraszamy do dyskusji. Jeżeli jednak szukasz samochodu i nie wiesz jeszcze do końca jakiej marki będzie to auto, zadaj pytanie na forum "Jakie auto kupić?".
 • Galeria zdjęć samochodów marki Tata z premier, prezentacji, testów i targów motoryzacyjnych. Posiadasz ciekawe zdjęcia tej marki to zapraszamy do dodania właśnie w tym dziale.
 • Tata forum
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post