VW Lupo

22 Mar 2010, 14:51

Mieliście styczność z tym autkiem? Szukam małego i zarazem ładnego autka i muszę przyznać że Lupo przypadło mi do gustu.
Fuckir
fuckir
Początkujący
 
Posty: 91
Miejscowość: Bydgoszcz

22 Mar 2010, 16:56

Typowo miejski 4-miejscowy pojazd ,z tym ze dorosłe osoby mają w miare wygodnie tylko na przednich fotelach.Mini bagaznik-to duży minus.Za to bardzo oszczędny motor TDI 1.2(śr.zużycie paliwa to 3l/100km)to plus.pozdro
mimi
milutki5
Aktywny
 
Posty: 348
Miejscowość: małopolska

24 Mar 2010, 13:56

fuckir napisał(a):Mieliście styczność z tym autkiem? Szukam małego i zarazem ładnego autka i muszę przyznać że Lupo przypadło mi do gustu.


Zależy też na jakich trasach chcesz go używać. Jeśli chodzi o jazdę w mieście (np. do pracy i z powrotem albo na zakupy) polecam jeśli jednak chodzi o dłuższe wojaże polecam większe autko.
Magnum
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Katowice

05 Kwi 2010, 16:53

1,2 TDI to główny minus a nie plus jeśli chodzi o to auto :razz: Jak już to lepiej 1,4 TDI szukać.
kla
Nowicjusz
 
Posty: 30
Miejscowość: Lublin

06 Kwi 2010, 10:03

Kolega ma 1,7 SDI z 2002r.
Całkiem niezle napędza to auto mimo braku turbiny ,a spalanie oscyluje w granicach 4,3-4,5l.
Z tym,że auto to nie było w polskiej sieci dystrybucji.
Jak dla mnie za malutki kuferek i rejestracja 4 osoby...
Jak dla mnie to lepsze rozwiązanie za podobne pieniądze to Polo...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

06 Kwi 2010, 18:29

kla napisał(a):1,2 TDI to główny minus a nie plus jeśli chodzi o to auto Jak już to lepiej 1,4 TDI szukać.

Mozesz to kolego rozwinąć,bardzo mnie ciekawi co tak cie martwi?Bo ja uważam ze skoro jest to typowo miejski pojazd i zalecany jest jako drugi samochód w rodzinie to niskie spalanie jest jego zaletą.
mimi
milutki5
Aktywny
 
Posty: 348
Miejscowość: małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nowy Opel Astra Sedan z Gliwic
    20 sierpnia 2012 o 6:00 rano, z taśmy produkcyjnej zakładu Opla w Gliwicach zjechała pierwsza Astra Sedan, dając tym samym początek seryjnej produkcji piątego z modeli wytwarzanych obecnie w zakładzie. Elegancki sedan, w ...
    Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...

11 Kwi 2010, 10:43

Wadliwy automat, koszt naprawy jest bardzo drogi, a ryzyko spore w przypadku używek. Może sam silnik nie jest minusem, ale był dostępny właśnie tylko z automatyczną skrzynią biegów(wersja 3L).
kla
Nowicjusz
 
Posty: 30
Miejscowość: Lublin

13 Cze 2020, 02:04

Posiadam to autko od 4 lat i nie zmieniłam bym na inne za mln dolares .....
NIEZNAJOMA
Nowicjusz
 
Posty: 3