Warsztat, Kraków, Seat

Warsztat, Kraków, Seat

16 Lip 2008, 12:20

Witam,

Posiadam samochód - Seat Arosa 1.4 benzyna, 98' i wybieram sie nim do włoch więc postanowiłem zrobić przgląd.

Po przeglądzie. Kazali mi wymienić:

tuleje wahaczy (zamont/wymont wahaczy: 30PLN/szt + tulej 15 PLN/szt)
Sworzeń: 35 PLN/szt

Osłony + odboje amortyzatorów: wymont/zamont amortyzatora: 40PLN/szt + osłona i odbój 35PLN/szt

Pytanie czy jest to dobra cena? Jeżeli tak nie uważacie, to proszę doradzić mi jakiś dobry warsztat. Mogę zapłacić drożej, jeżeli byłby to dobry mechanik.

Pozdrawiam,

Dima
dkucheruk
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie
    To drugi egzemplarz supersamochodu Lexus LFA w Polsce . Pierwszy znalazł swojego entuzjastę w Poznaniu, drugi będzie jeździł w Krakowie. Uroczyste przekazanie kluczyków do samochodu, z udziałem przedstawicieli Lexus ...
    Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie Nowe Audi S3 - dane techniczne i wyposażenie
    Silnik nowego Audi S3 Nowo zbudowana jednostka napędowa 2.0 TFSI o mocy 221 kW (300 KM) i momencie obrotowym 380 Nm Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,8 sekundy , zużycie benzyny: 6,9 litra na 100 km (z przekładnią S tronic)Sportowy ...

•  
    • Toyota Rin concept
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Jeep Grand Cherokee, tył
      Głębokie błoto i samochód offroadowy