Wybierz najlepszą polską stylizację auta

Wybierz najlepszą polską stylizację auta

30 Lis 2011, 11:54

Witajcie,

Tak, jesteśmy tu nowi, ale mimo wszystko mamy nadzieję, że w tym wyjątkowym momencie przymkniecie na to oko zwłaszcza, że intrygująca jest kwestia z którą się do Was zgłaszamy ;)

3-ego grudnia odbędzie się finał cyklu imprez Riders Wojna Północ-Południe, czyli wydarzenia w którym prezentowane i wybierane są najlepsze polskie tuningowe stylizacje aut.
Nie podejmujemy się jednak wybrania najładniejszego auta… ponieważ chcemy chcemy, abyście to Wy zdecydowali. Do naszego finału zakwalifikowało się 10 aut, a Wy możecie wybrać tę jedyną, najlepszą stylizację – My wyróżnimy ją podczas Finału tytułem (nie szlacheckim;)) -„NAJLEPSZA TUNINGOWA STYLIZACJA WEDŁUG INTERNAUTÓW” a Was NAGRODĄ SPECJALNĄ
Chcemy dać każdemu szansę na wygraną… wśród głosujących rozlosujemy 3 koszulki z autografem Przemka Salety, którego aktywnie wspieramy w różnorakich działaniach.
Jak zagłosować? Nic prostszego! Wystarczy kliknąć ‘LUBIĘ TO’ pod zdjęciem auta które podoba Wam się najbardziej w naszej galerii do której link znajduje się poniżej :
[link wygasł]

Uprzedzamy jednak, że za głos ważny ( ten który liczymy w klasyfikacji ogólnej }liczymy osobę, która jest fanem naszej marki: [link wygasł] To też jest bardzo proste! Wystarczy kliknąć lubię to! Na stronie znajduje się moc dowcipów, konkursów i motoryzacyjnych informacji

Zdajemy sobie sprawę, iż nie każdy musi interesować się tą ‘dyscypliną’, jednak chcemy by tytuł : „NAJLEPSZA TUNINGOWA STYLIZACJA WEDŁUG INTERNAUTÓW” był jak najbardziej obiektywny, dlatego serdecznie zachęcamy do komentowania stylizacji i oddawania swojego głosu.Zajmie to klika chwil, a zarówno Nam i Wam sprawi dużo przyjemności!.

PS. By nie być gołosłownym, przedstawiamy dwie przykładowe stylizacje:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się][Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]Jeśli umieściłem temat w nieodpowiednim dziale - bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie.
Echinacea
Nowicjusz
 
Posty: 5
Auto: Skoda Fabia 1.4

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Oślepiające zimowe słońce Oślepiające zimowe słońce
    Zimą jesteśmy przygotowani na trudne warunki atmosferyczne – oblodzoną i mokrą nawierzchnię, opady śniegu, niskie temperatury. Często przyczyną kolizji nie jest jednak żadna z tych rzeczy. Wielu kierowców zapomina, ...
    Czy 10km/h wolniej robi rożnicę? Czy 10km/h wolniej robi rożnicę?
    Władze Francji zdecydowały o zmianie ograniczenia prędkości obowiązującego na drogach poza terenem zabudowanym. Kierowcy będą mogli poruszać się tam z prędkością 80 km/h zamiast 90km/h. Zmiana wywołała wiele kontrowersji, ...

  •