Wymiana pompy paliwowej w CC-700- małe pytanko

Wymiana pompy paliwowej w CC-700- małe pytanko

08 Lut 2011, 00:44

A więc tak- zepsuła mi się pompa paliwowa w samochodzie (Fiat CC-700). Jednak z uwagi na to że widzę iż dojście jest bardzo proste, zdecydowałem się sam wymienić. Ale mam jeszcze takie pytanko. Bo z pompą są w komplecie jeszcze 3 uszczelki, więc gdzie każdą z nich trzeba założyć?
Prince
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

Re: Wymiana pompy paliwowej w CC-700- małe pytanko

08 Lut 2011, 13:35

Nie widziałem ww pompy,lecz jeżeli zdemontujesz starą pompe to będzie widoczne gdzie przychodzą uszczelki.
życie jest zbyt krótkie żeby jezdzić przepisowo lub dieslem...
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie

Re: Wymiana pompy paliwowej w CC-700- małe pytanko

08 Lut 2011, 13:56

W mądrej książce pisze : jeżeli są wymieniane uszczelki pod pompą to należy tak dobrać ich grubość aby całkowicie cofnięty popychacz wystawał o 1,0....1,5 mm ponad uszczelke . Uszczelka pod podkładką izolacyjną ma grubość 0,3mm , natomast uszczelki regulacyjne występują w grubościach 0,3mm, 0,7mmi 1,2mm.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced
    Konsorcjum Euro NCAP uhonorowało Audi A3 czterema tytułami "Euro NCAP advanced". Wyróżnienia te przyznawane są za innowacyjne systemy zapobiegające wypadkom, których skuteczność wykracza poza standardy bezpieczeństwa ...
    BMW ActiveE (od r. 2010) - samochód elektryczny BMW ActiveE (od r. 2010) - samochód elektryczny
    Na początku 2010 r., zaledwie rok po debiucie MINI E, BMW Group poczyniła kolejny wielki krok w kierunku opracowania pojazdów produkcyjnych o zerowym poziomie emisji spalin w postaci światowej premiery BMW Concept ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005