Założenie zakładu WULKANICZNEGO.

Założenie zakładu WULKANICZNEGO.

29 Gru 2011, 18:06

Panowie mam takie małe marzenie. Chciałbym założyć własny zakład wulkanizacyjny. Chciałbym pozyskać pieniądze z PUP-u będzie to około 15-16 tyś. Z własnych środków za dużo nie dołożę... Może z 1000zł. Jak skończę szkołę chcę się zatrudnić w zakładzie aby nauczyć się wszystkich usług, planuje też sprzedawać opony. Uważam że mam dość dobry punkt i interes może by się kręcił. Jak zacząć zakładać taką firmę i jakie maszyny proponujecie za takie pieniądze?:)
kabzioczek
Nowicjusz

Miejscowość: PT

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody użytkowe Volkswagena - szeroka paleta modeli Samochody użytkowe Volkswagena - szeroka paleta modeli
    Najważniejszymi punktami są ekologiczne koncepcje samochodów, napęd na wszystkie koła samochodów użytkowych VW i specjalistyczne zabudowy. Dodatkową atrakcją technologiczną jest Prototyp eT! Na najważniejszych ...
    Toyota GT86 nowej generacji już w 2019 roku Toyota GT86 nowej generacji już w 2019 roku
    Toyota potwierdziła, że pracuje nad drugą generacją swojego sportowego coupe. Jego premiery możemy się spodziewać na przełomie 2018 i 2019 roku. Tylnonapędowe coupe Toyoty o mocy 200 KM powstało z myślą o fanach szybkiej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E30 kombi, lotnisko, drift, 4
      Łańcuchy śniegowe na koła
      MTL - Autosalon
      Chevrolet Camaro SS, logo