Automeritum Kraków

25 Lut 2013, 13:36

Witam,
poszukuję opinii o komisie automeritum z Krakowa. Ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi?
Pozdrawiam
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz
 
Posty: 1566
Zdjęcia: 227
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

27 Lut 2013, 11:43

Mój szwagier sprowadzał samochód właśnie z automeritum.pl. Jeśli chcesz sprowadzić pewny samochód, to spokojnie możesz im zaufać. Jak na razie słyszałem o nich same dobre opinie, a zakup szwagra to tylko potwierdził.
Chrabąszcz
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 0- 0-1994
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Audi A5
Silnik: 2.7 V6 TDI 190 KM
Paliwo: Diesel

09 Mar 2013, 22:35

Jako adres podają : 30-212 Kraków
ul.Królowej Jadwigi 178A

Lepiej sprawdźcie na street view w google maps co pod tym adresem się znajduje.
Dom jednorodzinny.Ciekawe jak na takim małym podwórku mieszczą sie te wszystkie auta.

A pan Chrabąszcz sądzac po ilości napisanych postów to chyba specjalnie zakładał konto żeby napisać post zachęcający .
mihau
Początkujący
 
Posty: 227
Miejscowość: Stobno k./Szczecina
Auto: BMW X6
Silnik: 3.0 d
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

12 Mar 2013, 12:45

Widać, że nawet nie zaglądnąłeś na ich stronę, a już osądzasz. Przecież tam wyraźnie masz napisane, że to nie jest typowy komis, tylko oni zajmują się poszukiwaniem ofert zagranicą. Dajesz im zlecenie na dany samochód i oni go sprowadzają.
Google Street View to genialne narzędzie do promocji firmy i ułatwia życie, ale jeśli chcesz być "szpiegiem" z jego pomocą, to lepiej sobie odpuść :)
Co do konta - sprawdź dobrze, bo pewnie jeszcze mam gdzieś w nicku ukryte literki PO i trotyl na plecach. Szkoda mi takich ludzi, którzy wszędzie węszą tylko spisek. Forum jest od tego, żeby się dzielić opiniami i sobie doradzać.
Chrabąszcz
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 0- 0-1994
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Audi A5
Silnik: 2.7 V6 TDI 190 KM
Paliwo: Diesel

31 Maj 2013, 15:18

Przypadkiem tu trafiłem, a widzę że ktoś ma/miał zamiar skorzystać z Automeritum. Ja skorzystałem rok temu z ich usług i kupiłem Opla Astre 1.7 w dieslu i jestem bardzo zadowolony z tego autka. Nie mam z nim żadnego problemu - pewne autko, więc śmiało ich polecam!
jordy84
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 07 06 2003
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: volkswagen passat b5
Silnik: 1.9 TD
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

18 Paź 2013, 07:40

radze omijać automeritum - zwykli oszuści
kupiłem audi q5 - najpier okazalo sie że zderzak był malowany i to beznadziejnie po czym stwierdzono ze to szkoda parkingowa i nie wlicza sie do sprawy "bezwypadkowości"
kolejno samochod po przejechaniu niespelna 1000km sie zepsuł - jak zobaczył go mechanik to sie załamał
obecnie szykujemy pozew zbiorowy przeciwko Automeritum jeżeli miałeś z nimi problem w odstępie niespelna 5lat prosze o kontakt priv lub malektomaszpl (małpa) gmail.com
moj prawnik zbiera sprawe nic was to nie kosztuje a możecie zyskac jezeli też was naciągneli
tomi100
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: audi q5

05 Gru 2013, 10:14

witaj
Osobisci korzystałem z usług AUTOMERITUM
Przedstawie moją opinie :

zakup Samochodu na podstawie zdięć przesłanych przez Pracownika Automeritum z zapewnieniem że są w 100 % adekwatne i firmy od których kupują samomochodu są ich stałymi kontrachętami do których mają 100% zaufania.
W Moim przypadku było nieco inaczej :
Po wybraniu samochodu i ustaleniu dokładnych szczegółów stanu technicznego , wpłaciłem zaliczkę licytacja została wygrana z lekkim przeciągnięcim budrzetu , odczułem to jak trochęnaciąganie ceny . na samochód czekałem ok 2tygodni pomimo że samochód był już w siedzibie Automeritum 2 dni wcześniej co mnie bardzo zdziwiło .
Samochód bardzo odbiegał stanem technicznym i wizualnym od opisu i zdięć które mi przedstawiono, praktycznie cały porysowany opony łyse jedna poprzecinana , klapa bagażnika raz się zamyka raz nie wisząca z niej instalacja .Gwoździem do trumny był srodek który był w stanie agonalny z poprzecinaną deską rozdzielczą jednym słowem totalny złom.
Bardzo Zdziwiła mnie postawa pracownika Automeritum który widząc stan Samochodu w dlaszym ciągu namawiał do kupna twierdził że samochód jest w dobrym stanie.
Jestem bardzo zawiedziony postawa firmy ponieważ zachęcaja klientów do kupowania samochodów na podstawie zdięc gwarantując że wszystkie uszkodzenia są pokazane i nic nie jest zatajone , w moim przypadku stan faktyczny samochodu zaostał zatajony . Czekałem 2 tygodnie tylko po to by zobaczyć zdewastowany samochód .
Odstapiłem od umowy powołując się na nizgodność samochodu z załącznikiem do umowy ( opis i zdięcia)
Byc może Samochody które sprzedają maja oryginalny przebieg i są to samochody bezwypadkowe natomiast uważam że sami niewiedzą w jakim stanie te samochody przychodzą i zdięcia które pokazują nie są argumentem do kupna .
mirek1303
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 05 06 1999
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: OPEL INSYGNIA
Silnik: 2,0 160km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

01 Sie 2017, 21:20

Witam
Automeritum Kraków i Łódź
Niestety na stronie mają tzw samochody poglądowe...służące jako wabiki...mające na celu zwabienie do udziału w aukcjach u niby sprawdzonego i pewnego w 100% dostawcy....
Sama aucja to już krętactwo na całego. Po wpłaceniu zaliczki i podpisaniu umowy przedwstępnej z sugerowaną ceną zakupu następuje dzień akcji do której przebiegu kupujący oczywiście niema dostępu....))))). Ma jedynie zdawkowe informacje jak to niestety cena idzie do góry ale wspaniałomyślnie są w stanie zejść do poziomu najniższej marży, która też nie wiadomo ile wynosi...))))). No i nieszczęśliwie cena dalej idzie do góry i trzeba dołożyć)))))) Kino za darmo))))). Okazuje się ze nieszczęśliwie i tak zostaliśmy przez kogoś przelicytowani))))))))). Myślicie że to koniec krętactw i naciagactwa..???... otóż nie
Po pewnym czasie okazuje się że samochód znajduje się w OFERCIE SPRZEDAŻY AUTOMERITUM....za jeszcze wyższą cenę...))))))))
Także nie liczcie że coś sensownie u nich kupicie
Ale że będziecie naciągani, okłamywani to macie pewne jak w banku...)))))))))
Zalecam omijać z daleka
Pozdrawiam
Maxel123
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 10 10 1980
Auto: audi a4
Silnik: 2.0 d
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012