Citroen c5 II 2,0 benzyna do oceny

26 Kwi 2016, 22:51

Witam od dłuższego czasu szukam dużego kombiaka i najczęściej na karcie wyszukiwania ląduje Skoda Octavia, Opel Astra G bądź H, Vectra czasem Golf. Postanowiłem trochę inaczej poszukać auta niż 80 procent polskiego społeczeństwa(w tym ja od długiego czasu)i coś takiego mi wpadło, proszę o oceny i ewentualne opinie o modelu.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Adiczek
Początkujący
 
Posty: 56
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Fiat CC
Silnik: 0.9
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1993

27 Kwi 2016, 02:32

Przebieg i tak jest mały jak na auto sprowadzone z Niemiec. Polecałbym sprawdzić samochód po vinie.

Odcień przedniego zderzaka i jego spasowanie chyba nie są oryginalne. Wyrwana tylna wycieraczka (częsta usterka w tym modelu, ale świadczy też o zaniedbaniu). Stawiam na to, że otwieranie tylnej szyby również nie działa.

W komorze silnika te maty są jakoś pozdzierane przy przegrodzie kabiny. W oryginale wygląda to inaczej. Brakuje też niektórych kołków trzymających maskowania poszczególnych elementów komory, m.in, hydro.

Wymieniana poduszka kierowcy. A sama kierownica na pewno nie ma 230 tysięcy. Moje auto przejechało 202 i kierownica jest w niebo lepszym stanie.

Za 12 tysięcy raczej nie kupisz C5 z tego rocznika w dobrym stanie, no chyba, że znajdzie się coś z 1.6 HDI.
MoonWalk
Nowicjusz
 
Posty: 47
Prawo jazdy: 01 01 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Citroen C5
Silnik: 2.0 136KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

27 Kwi 2016, 04:53

Szukaj C5 bliżej 15 tysięcy, bo się srogo zawiedziesz. Kolega powyżej ma wprawne oko.
Ossy
Forumowicz VIP
 
Posty: 7023
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kalkulatory motoryzacyjne
    Kalkulatory dla każdego kierowcy w których sprawdzisz i porównasz rozmiary opon, dobierzesz odpowiedni ich zamiennik, obliczysz ET felgi, dobierzesz rozmiar opony do felgi i felgę do opony, obliczysz średnią ...