Benzyna max 30tyś do oceny

benzyna max 30tyś do oceny

20 Maj 2011, 10:22

Witam
Budżet troszkę się zwiększył. Szukam "okazji"25 do 30 tyś. w benzynie 1,4-2,0 najlepiej nie starsze niż 2005, autko do jazdy po mieście dla rodziny 2+1+ jakieś wakacje kilkaset km(dobrze żeby wózek się zmieścił). Wybrałem kilka ogłoszeń na znanym serwisie w związku z czym prosze o pomoc, czy warto zainteresować się tymi pojazdami.

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Auta staram się szukać u prywatnych osób lub w salonowych komisach. Niestety najwięcej ofert w teorii idealnych samochodów jest w komisach.

Co do mojego wyboru to najbardziej kusi mnie ta avensis- niemniej wydaje mi się, że auto to jest za drogie w utrzymaniu i nie będzie mnie na niego stać. W związku z tym moim faworytem jest linea1. Dobra cena, przyzwoite wyposażenie-autko prawe nowe. Niestety silnik 1,4 jest bardzo słaby . Focusów i opli astra 3 w tej cenie jest zatrzesienie i zupełnie nie wiem jak się za to zabrać
dzięki za wszelkie uwagi
Slimbarti
Nowicjusz

Miejscowość: Sląsk

Re: benzyna max 30tyś do oceny

20 Maj 2011, 10:45

ja polecam focusa II jak w benzynie to 1.8 albo 2.0, 1.6 jest za malo elastyczny
autko nawet wygodne dobrze sie prowadzi wytrzymale zawieszenie i mozna trafic dobrze wypasiony egzemplarz np titanium albo ghia
Nanek
Początkujący

Miejscowość: z kątowni ;)
Auto: Audi 100 C4 2.8 V6

20 Maj 2011, 18:40

Ja równiez polecam Focusa II lub Avensisa. Avensis mało awaryjny wiec koszty nie powinny byc duże.
fiko7
Stały forumowicz

Miejscowość: Białystok

Re: Benzyna max 30tyś do oceny

21 Maj 2011, 08:45

jezeli ma byc jak najmlodszy to szukaj focus2 (nie kupuj go z silnikiem 1,6 uwazam ze to za slaba jednostka do tego auta 2.0 bedzie odpowiednie), jezeli bardziej komfortowy to avensis. mazda 6 tez bedzie ciekawym rozwiazaniem
Biedrona
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: rzeszow
Auto: Honda accord VII

21 Maj 2011, 09:03

niestety focus w silniku 2,0 to niezwykła rzadkość- na śląsku 2 szt w tej chwili . A co myśłicie o tych konkretnych linkach które podałem ?
Slimbarti
Nowicjusz

Miejscowość: Sląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...
    Foteliki samochodowe dla małych pasażerów! Foteliki samochodowe dla małych pasażerów!
    Tylko 7% małych pasażerów podróżuje w odpowiednio zabezpieczonych fotelikach samochodowych, a do aż 40% poważnych wypadków z udziałem dzieci dochodzi podczas podróży krótszych niż 3 kilometry! ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light