Podczas Motor Show będzie można zobaczyć również model Mitsubishi L200, który na Polskie drogi wyjedzie dopiero jesienią. Mitsubishi L200 5. serii to całkowicie nowa konstrukcja i prekursor nowej generacji pickupów. Konstruktorom udało się stworzyć nieosiągalną dotąd kombinację – Mitsubishi L200 to pierwszy na rynku pojazd do ciężkiej pracy w terenie, który oferuje komfort i własności jezdne samochodu osobowego. Wyróżnia go całkowicie nowa, atletyczna stylistyka nadwozia zbudowanego na nowej ramie konstrukcyjnej. Masę samochodu utrzymano na niskim poziomie, uzyskując znakomity stosunek mocy do masy a współczynnik oporu powietrza udało się obniżyć do wielkości 0,40. Powiększono ilość miejsca w kabinie, przy zachowaniu kompaktowych wymiarów samochodu (uzyskując też najmniejszy promień skrętu w tym segmencie pojazdów, wynoszący 5,9 m) i zapewniając długość przestrzeni ładunkowej na konkurencyjnym poziomie.
[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]
[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]
Nowe Mitsubishi L200 miało swoją europejską premierę na 85. Genewskim Międzynarodowym Salonie Samochodowym i prosto stamtąd przewieziono je do Poznania na przedpremierowy pokaz w Polsce. Pojazd jest pierwszym pickupem, który może służyć do ciężkiej pracy, ale zapewnia przy tym własności jezdne i wygodę samochodu osobowego.
Nowy silnik i przekładnie Pojazd napędza nowoczesny, niskoprężny silnik Diesla o pojemności 2,4 litra i mocy 181 KM z systemem zmiennych faz rozrządu. Całkowicie nowa 6-biegowa przekładnia manualna (oraz nowy 5-biegowy automat) pozwoliły poprawić osiągi samochodu, obniżyć emisję CO2 i ograniczyć zakres czynności obsługowych.
Wnętrze – wyższa jakość i komfort We wnętrzu nowego Mitsubishi L200 uzyskano znaczący, łatwo zauważalny postęp w jakości wykonania, zapewniono wygodniejsze fotele i lepszą pozycję za kierownicą, zredukowano drgania i hałasy, co przekłada się na lepsze wrażenia z jazdy i wyższy komfort podróżowania.
Wyższa trwałość, niezawodność i bezobsługowe podzespoły Znacząco poprawiono też trwałość samochodu już na etapie konstrukcyjnym – od wzmocnionego nadwozia i ramy, po wydłużone przebiegi międzyobsługowe układu napędowego (wymiana oleju w silniku co 20.000 km zamiast 15.000 km, przekładnia automatyczna bezobsługowa, zamiast obsługi co 80.000 km), czy bardziej rozbudowane zabezpieczenie przed korozją.
Najwyższy poziom bezpieczeństwa Nowe L200 oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa: napędu na dwie osie Super Select 4WD II (z reduktorem), z nowym, elektronicznym wyborem trybu pracy za pomocą przełącznika obrotowego, uzyskano o 7% wyższą sztywność skrętną ramy podwozia o całkowicie nowej konstrukcji, zoptymalizowano geometrię zawieszenia kół, wprowadzono systemy aktywnego bezpieczeństwa, jak ostrzeganie o opuszczaniu pasa ruchu (LDW), wspomaganie stabilności przyczepy (TSA), wspomaganie ruszania na wzniesieniu (HSA), wprowadzono reflektory HID (oświetlenie do jazdy dziennej LED oraz projekcyjne reflektory biksenonowe) zapewniające wyższe bezpieczeństwo jazdy nocą, szczególnie w warunkach zimowych. Nowa wersja opatentowanej przez MMC struktury nadwozia RISE i 7 poduszek bezpieczeństwa, w tym kolanowa dla kierowcy zapewnia znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa biernego.
Bogate wyposażenie Nowe Mitsubishi L200 oferuje wyjątkowo bogate wyposażenie w skład którego wchodzą między innymi kamera cofania, bezkluczykowy rozruch przyciskiem Engine Stop/Start, tempomat z regulowanym ogranicznikiem prędkości, regulacja kąta i odległości kierownicy czy dwustrefowa automatyczna klimatyzacja wnętrza.
Zawsze myślałam że samochody firmy Mitsubishi nie są zbyt dobre i że szybko podupadnie ta firma. Ale się myliłam i bardzo dobrze. To auto naprawdę ma klasę i pewnie świetnie się nim jeździ.
Obowiązek opon zimowych – czy istnieje i kiedy należy założyć zimówki? Niektórzy kierowcy mogą przed nadejściem zimy zastanawiać się, czy zmiana opon jest obowiązkowa. Wiąże się to z dylematami, jak chociażby to, czy za jazdę na oponach letnich zimą można dostać mandat, czy może lepiej ...
Benzyna, diesel czy hybryda? Jaki silnik wybrać? Wybór pomiędzy benzyną, dieslem, a hybrydą zależy od wielu czynników, takich jak indywidualne preferencje, styl jazdy, środowisko, w jakim poruszasz się i budżet. Przyjrzyjmy się każdemu rodzajowi silnika oraz ...
Baza z danymi technicznymi samochodów marki MITSUBISHI. Znajdziesz tu informacje o silniku (moc, pojemność, moment obrotowy itp.), wymiarach nadwozia, spalaniu (trasa / miasto / średnie), osiągach, ukałdzie hamulcowym i jeszcze wielu innych parametrach które dotyczą tego modelu. Sprawdź: dane techniczne MITSUBISHI
Drogi użytkowniku, aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepszej jakości treści którymi możesz być zainteresowany powinieneś przejść do ustawień prywatności i tam skonfigurować swoje zgody w celu dopasowania treści marketingowych do Twojego zachowania. Pamiętaj! Dzięki reklamom możemy finansować rozwój naszej strony, a Ty w zamian otrzymujesz do niej bezpłatny dostęp.