Import auto z hiszpanii

17 Maj 2012, 08:38

A dlaczego jeszcze go nie złapano!?
pepepe
Początkujący
 
Posty: 67
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.9 TDi 110km Sport

02 Gru 2012, 15:16

Witam,
Fajnie że jest takie forum :)
Gościa nie można namierzyć bo ma pocztę na gmail tam podobno nie widać adresu IP
A to moja korespondencja:

Dziekuje za odpowiedzi.Chce wam powiedziec, ze podatki wysylki na adres domowy sa wliczone w cene sprzedac i bedziesz musial zaplacic tylko cene samochodu, nic wiecej.Samochód teraz jest w depozycie firmy zeglugowe w pojemniku ze wszystkimi dokumentami gotowe do wyslania do kupujacego.
Aby dokonac transakcji w sposób bezpieczny to sa kroki transakcji:
1)Bedziesz musial wyslac mi swoje pelne dane:
pelna nazwa
pelny adres
miasto
Panstwo
kod pocztowy
I kopia dowód osobisty lub prawo jazdy.
2)Potem zaczne transakcje i firma bedzie kontakt i potwierdzenie Panstwa i przeslemy Panstwu dokumenty transakcji, numer identyfikacyjny, by sprawdzic na ich stronie internetowej i sprawdzic status transakcji oraz ich dane kont bankowych.
3) Po otrzymasz WSZYSTKIE szczególy trzeba dokonac platnosci bedzie firmie spedycyjnej bezpiecznego konta Bankowego i po potwierdzeniu ICH ZE dokonales wplate zaczna dostawe samochodu IW ciagu 2-3 dni Woking ty dostac samochod w Domu.
4)Po otrzymasz samochód trzeba bedzie 2 dni robocze z limitem 500 kilometrów, aby przetestowac i sprawdzic samochód i jesli wszystko jest w porzadku, firma bedzie papiery i mi zaplacic.
Jesli firma nie bedzie placic pieniadze i wyslac samochód z powrotem do mnie na moje pieniadze zeglugowego.
5)Jednak w przypadku znajdziecie jakies problemy z samochodem mozna anulowac transakcje i firma przeniesie Cie z powrotem na wplate i wyslac samochód z powrotem do mnie i bede placic podatki wysylki.
Jesli masz zrozumiec wszystko i czekac na odpowiedz ze swoimi danymi i mozemy rozpoczac transakcje.
Dziekuje i zycze milego dnia!





On 12/2/2012 2:03 PM, Ireneusz Oliwa wrote:
> Witam,
> Dziękuję za szybką odpowiedz.
> Z tego co przeczytałem to rozumie że samochód ma polski dowód rejestracyjny.
> Czy ma też polskie ubezpieczenie ?
> Czy cena podana w ogłoszeniu zawiera koszt wysyłki ?
> I w jaki sposób można dokonać bezpiecznie transakcji ?
>
> Pozdrawiam.
>
> -----Original Message-----
> From: stefan Kirchebner [email widoczny po zalogowaniu] />> Sent: Sunday, December 02, 2012 12:41 PM
> To: [email widoczny po zalogowaniu]
> Subject: Re: [otoMoto.pl] Zapytanie dotyczące ogłoszenia nr C27085372
>
> Witam,
> Dziekujemy za zainteresowanie moim samochodzie.
> Samochód jest w idealnym stanie, bez zadnych problemów i wad i nigdy nie byl zaangazowany w wypadku, samochód jest idealny czyste.
> Samochód ma prawdziwych kilometrów i wszystkie uslugi zostaly wykonane w czasie na reprezentatywnej sprzedawcy.
> Samochód posiada ksiazke serwisowa z wszystkich uslug i zmiana zostala wprowadzona.
> Samochód ma polskich papierów bo kupilem go z Polski, ale teraz zostaly przeniesione z mojej pracy w Hiszpanii i nie moge go uzywac juz w Hiszpanii, poniewaz jestem zmuszony zarejestrowana w Hiszpanii i kosztowal mnie zbyt duzo pieniedzy i za to powód i sprzedac go z powrotem w Polsce, bo maja polihs papiery.
> Samochód jest w Hiszpanii, Jaen, bo nie mozna go uzywac dluzej samochód znajduje sie w depozycie w firmie spedycyjnej gotowe do wyslania do kupujacego, a jesli sa zainteresowani, aby kupic to mi odpowiedziec i wyjasnie Ci, jak mozemy dokonac transakcji w sposób bezpieczny dla Ciebie i dla mnie.
> Dziekuje i czekac na swoja odpowiedz!
>
>
>
>
>
>
> On 12/2/2012 1:18 PM, otoMoto.pl wrote:
>> Witaj
>>
>> Wysłano zapytanie dotyczące ogłoszenia nr C27085372 (Škoda Octavia )
>> Link do tego ogłoszenia: [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
malas3036
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Citroen
Silnik: 1,9d

28 Sty 2013, 15:39

Witam!
My z mężem również o mały włos nacięlibyśmy się na tych oszustów, a wyglądało to tak:
Mąż znalazł ogłoszenie Audi A4 na OTOMOTO, wszystko pięknie napisane tylko co zastanawiające brak numeru telefonu. Tak więc napisaliśmy do sprzedającego o numer a otrzymaliśmy maila następującej treści:
"Witam,
Dziekujemy za zainteresowanie moim samochodzie.
Samochód jest w idealnym stanie, bez zadnych problemów i wad i nigdy nie
byl zaangazowany w wypadku, samochód jest idealny czyste.
Samochód ma prawdziwych kilometrów i wszystkie uslugi zostaly wykonane w
czasie na reprezentatywnej sprzedawcy.
Samochód posiada ksiazke serwisowa z wszystkich uslug i zmiana zostala
wprowadzona.
Samochód ma polskich papierów bo kupilem go z Polski, ale teraz zostaly
przeniesione z mojej pracy w Hiszpanii i nie moge go uzywac juz w
Hiszpanii, poniewaz jestem zmuszony zarejestrowana w Hiszpanii i
kosztowal mnie zbyt duzo pieniedzy i za to powód i sprzedac go z
powrotem w Polsce, bo maja polihs papiery.
Samochód jest w Hiszpanii, Jaen, bo nie mozna go uzywac dluzej samochód
znajduje sie w depozycie w firmie spedycyjnej gotowe do wyslania do
kupujacego, a jesli sa zainteresowani, aby kupic to mi odpowiedziec i
wyjasnie Ci, jak mozemy dokonac transakcji w sposób bezpieczny dla
Ciebie i dla mnie.
Dziekuje i czekac na swoja odpowiedz!"
Tak więc odpisaliśmy na czym by miała polegać transakcja. Oto kolejny e-mail:
"Dziękuję za odpowiedź i za zainteresowanych do zakupu mojego samochodu.
Przed dać wszystkie szczegóły Chcę potwierdzić jeszcze raz, że jest to
samochód z polską polskich gazetach i w cenie sprzedaży jest wliczone
podatki przesyłki na adres domowy.
Jak dobrze i chcę ci powiedzieć, że nie będzie płacić więcej podatków
lub cła podatki, ponieważ jest to polski samochód z polskimi papierami.
W tej chwili samochód jest w depozycie firmy przewozowej z wszystkich
dokumentów gotowych do wysłania do kupującego.
W celu dokonania transakcji w sposób bezpieczny dla twoich pieniędzy i
do mojego samochodu to są kroki dla transakcji:
Musisz wysłać mi swoje pełne dane (imię, nazwisko, adres, miasto,
województwo, kod pocztowy, kraj, numer telefonu oraz kopia dowodu
osobistego lub prawo jazdy lub paszport, aby potwierdzić tożsamość,
ponieważ bez tej firmy na nie rozpocznie transakcję )
i po, że ja skontaktować się z firmą i dać im swoje dane, aby rozpocząć
transakcję.
Gdy samochód będzie na nazwy w firmie spedycyjnej będą kontakt i
zatwierdź i wysłać dane wysyłki i dokumentów oraz ich dane konta
bankowego do złożenia im pieniądze.
Oraz firma wyśle ​​ich strony internetowej i numer przesyłki i można
sprawdzić cały czas on-line stan dostawy.
Po uzyskaniu tych informacji trzeba będzie wpłacić pieniądze do firmy
przewozowej bezpiecznego konta bankowego.
Po wpłacić pieniądze na rachunek bankowy spółki potwierdzenie płatności
w firmie transportowej i zaczną dostawę na adres domowy, w około 2-3 dni
Będą dostawy samochodu na adres domowy.
Po otrzymasz samochód będziesz mieć 72 godzin, aby przetestować i
sprawdzić samochód i zobaczyć, że wszystko jest w porządku.
Po przetestowaniu samochód i wszystko jest w porządku, a następnie
potwierdzić do firmy i oni umowę na sprzedaż z tobą pod moim beause
nazwy mają prawny papier ode mnie do podpisania umowy z kupującym pod
moim nazwiskiem.
Oraz po przetestowaniu samochód i znaleźć jakieś problemy to możesz
anulować transakcję i firma będzie płacić pełną pieniędzy i wysłać
samochód z powrotem do mnie.
Oraz podatki wysyłki dla samochodu być wysłane do mnie i będzie musiał
zapłacić, bo trzeba znaleźć problemy z samochodem.
Jeśli wszystko jest w porządku, to możesz wysłać mi swoje dane i mogę
rozpocząć transakcję.
Czekać na swoją odpowiedź!
Dziękuję i życzę miłego dnia!"

Wymieniliśmy z tymi oszustami jeszcze kilka e-maili i miało dojść już do transakcji, ale po otrzymaniu adresu firmy wszystko wydało się bardzo podejrzane bo w internecie nie mogliśmy znaleźć nic na temat tej firmy oto adres rzekomej firmy spedycyjnej:
www.lds-transport.eu

Dostaliśmy od tej firmy jakieś lipne faktury przez e mail z naszymi danymi i rzekomego sprzedawcy:
Werner Hanl
Pl Dean Mazas 5
23001 Jaen
Hiszpania

Potem firma pisała żeby jak najszybciej wpłacić 1100euro na konto przez nich podane żeby mogli wysłać auto do nas. Na szczęście weszłam na to forum i poczytaliśmy z mężem ile ludzi już oszukali to zrezygnowaliśmy. Od początku to wszystko wydało się podejrzane bo pisaliśmy też na podobne ogłoszenie również na otomoto ale z innego e-maila i były te same wiadomości. Lipna firma również do nas pisała niby z translatora a później ładnie po polsku jak poprosiliśmy o numer do nich to mieli wielki problem i się tłumaczyli, że mówią po angielsku, napisałam że mówię biegle po angielsku to przesłali jakiś polski numer. Śmieszne :D Jacyś Polacy próbują oszukać Polaków... Żenada... Po sprawdzeniu IP w e-mailu okazało się że e-maile idą z Polski. Przestrzegam wszystkich przed tego rodzaju ogłoszeniami!!! Radzę kupować auto po wcześniejszym obejrzeniu w rzeczywistości. Na nasze szczęście nie udało się im nas oszukać ale z tego co widzę na forum to dużo ludzi wierzy w takie okazje.
marta1991
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 20 10 2009
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: jest
Silnik: mały
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

13 Lut 2013, 20:32

Ja tez padlam ofiara niejakiego WERNERA HANL... uwierzylam czlowiekowi. Maile wysylal identyczne jak wyzej. Do tego wyslal kopie paszportu, strone firmy transportowej LDS, wszystko wygladalo tak pieknie... Bylam napalona na AUDI A2. Idealny stan, wszystkie papiery. Na poczatku mialam wyslac 1400euro (calosc kwoty), ale Pan Warner zgodzil sie na wplate polowy sumy co tym bardziej utwierdzilo mnie w przekonaniu , ze wszystko jest ok. Facet nie stwarzal problemow, chcial sie pozbyc auta ... Hmmm czemu nie skorzystac z okazji i nie kupic auta za 6000tys zl gdy w Polsce wartosc rynkowa to ok. 20000zl. Zaufalam mu do tego stopnia , ze przelalam na konto niejakiego pana Garcia 700EURO. Po zrobieniu przelewu , nastepnego dnia rano znajomy znalazl to forum. Bylam w wielkim szoku tymbardziej , ze cieszylam sie jak male dziecko na sama mysl o aucie , ktore mialo byc pod koniec tygodnia u mnie. Czympredzej pojechalam do banku by moc cofnac przelew. W banku dawali marne szanse ale pomogli. Wyslali pismo do banku za granica. Cale szczescie pieniadze udalo sie odzyskac. Caly koszt "zabawy" wyniosl mnie 200zl (koszty przelewu + reklamacji czyli cofniecia). Pan Werner byl w szoku , gdy wyslalam mu linka do tego forum ze stwierdzeniem , ze zostalam oszukana. Do samego konca twierdzil , ze jest uczciwym czlowiekiem. Do konca ze mna pisal. Nie przerwal korespondencji mailowej. Dalam sie nabrac jak male dziecko... A wszystko tylko po to by spelnic jedno male marzenie , ktore bylo tak blisko... Czasami nie warto. Czlowiek uczy sie na bledach... Juz nigdy wiecej nie dam sie wkrecic w takie cos. Strzezcie sie takich ogloszen bez numerow telefonow itd...
jaa
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 05 11 2007
Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: vw
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2002

23 Lut 2013, 12:48

Danielle Monique TaBeling [email widoczny po zalogowaniu] />Teraz piszą z tego adresu, wszystko szyte grubymi nićmi, oszuści jak się patrzy, wcześniej pisali z Warner hanl, te same auto tylko cena inna teraz wyższa o 200 euro, gdy im to napisałem, zero echa, a do tej pory tyle maili pisali, jednakże podałem 2 różne adresy e-mail i dostałem podobne wiadomości z różnicą miejscowości gdzie auto się znajduje itp, uwaga nie dajcie się nabierać to OSZUŚCI!!!!
marol
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: B5

01 Mar 2013, 21:03

Witam wszystkich. ja właśnie padłem ofiara tego oszustwa jak głupi uwierzyłem w to wszystko w pania danielle tabeling.
mam prosbe do was jesli ktos padł ofiara tego oszustwa prosze o kontak pod [email widoczny po zalogowaniu]
michal0505
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 05 05 1991
Auto: golf 3
Silnik: 1.9 TDi
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

06 Mar 2013, 11:07

witam ja tez padłam ofiara daniell prosze o kontakt just1977@interia .pl
justa78
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: nie mam

06 Mar 2013, 11:12

mam pytanie czy ci oszusci moga uzyc kopii dowodu osobistego który był wysłany nich do niaciagania innych na moje nazwisko czy po złozeniu doniesienia na policje sprawa bedzie załatwiona? czy nie bedzie z tego wiecej komplikacji?
justa78
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: nie mam

06 Mar 2013, 13:51

dodzwoniłam się do otomoto i przekazałam Pani co wyrabia się na ich stronie ilu ludzi zostaje oszukanych bez pomocy ... otóż na dole na stronie jest małym druczkiem informacja o bezpieczeństwie zakupu i wiedza o tym ze są takie przypadki ale nie są w stanie wszystkich ogłoszeń weryfikować SUPER ! niech nas dalej naciągają więcej ludzi niech się natnie wtedy może więcej się zniechęci do korzystania z OTOMOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zamiast pomyśleć nad naszym bezpieczeństwem dać wzmiankę o takim procederze na stronie głownej zamiata sie wszystko pod dywan oni zarabiaja my tracimy jak zwykle
justa78
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: nie mam

16 Kwi 2013, 13:00

Witam serdecznie .A oto kolejne nazwisko oszusta Silvia Meinke i tresc naszej wspolnej korespondencji.:


Samochód jest w bardzo dobrym stanie bez uszkodzeń, wypadków lub zadrapania nie ma potrzeby naprawy jest oczywiście w stanie idealnym wewnątrz i na zewnątrz, jak i stan silnika jest idealny. Nigdy nie palę, i chcę go z poważną osobą, która jest bardzo dobra w sprzedaży samochodu. Po pierwsze, muszę powiedzieć, że jestem w mieście Hiszpanii. Mam nadzieję, że to wszystko bez problemu Mam samochód używany w Niemczech (Nadal ma niemieckie papiery), ale tutaj są podatki jest bardzo wysoka, nie mogę się zarejestrować! Pracowałem dla mojej firmy w Niemczech, ale teraz jestem z powrotem do domu! Ze względu na kryzys gospodarczy, mam do sprzedania samochód! Próbowałem go sprzedać tutaj, ale nikt nie chciał go! Ktoś doradził mi go sprzedać na kontynencie, ponieważ nadal ma niemieckie papiery i łatwiejsze! Jeśli chcesz, możesz dostać samochód tutaj, aby przenieść go lub jeśli nie możesz przyjść Chciałbym firmę spedycyjną za to fiskalnej używać.

Proces jest bardzo prosty. Firma zajmie dostarczenie samochodu i są wszystkie papiery do edycji rejestru. Jeśli używamy go, masz 5 dni, aby przetestować samochód przed zakupem. Będą też mi płacić po zdecydujesz utrzymać samochód. Będę dostawa z samochodu! Czas dostawy wynosi 3-4 dni blisko, a samochód zostanie dostarczony na Twój adres. W tym czasie otrzymają Państwo numer śledzenia transakcji, dzięki czemu można z niego korzystać, aby sprawdzić stan na stronie internetowej spółki. Jeśli chcesz firma pomoże Państwu w każdej pracy, aby być zarejestrowany w swoim kraju!

Proszę napisz mi swoją decyzję, oraz swoje imię i nazwisko i adres Proszę o kontakt, jeśli nie masz pieniędzy na samochód lub gdy jesteś po prostu e-mail dla prostej ciekawości


Jak widać ludzie ciągle sie nabieraja na Pana z Hiszpanii skoro nadal umieszcze te gołoszenia w i internecie. Mam nadzieje ze sprawiedliwość go dosiegnie i nie bedzie juz wiecej oszustw tego człowieka .
Pozdrawiam serdecznie
Castiel87
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: audi

08 Wrz 2013, 12:20

to samo jest ,tylko z hiszpani do anglii.a nazwisko oszustki to Cathy Hayes
Cieszę się, słysząc, że jesteś zainteresowany, aby kupić mój 2011 FIAT 500C 1,2 cabrio salonie. Chociaż jestem zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, i niedawno przeniósł się do Kadyksu w Hiszpanii (gdzie moja rodzina jest z), a samochód jest dostarczany z tutaj. Chcę sprzedać go w Wielkiej Brytanii ze względu na fakt, że jest to wersja UK (prawostronny), spełnia wszystkie UK standards.I kupił ten samochód z Wielkiej Brytanii i nadal ma w Wielkiej Brytanii rejestracji, więc nie trzeba płacić żadnego importu i ubezpieczenia fees.The samochód spełnia wszystkie wytyczne United Kingdom, więc nie będzie żadnego problemu w zakresie brytyjskiego polityka celna na odbieranie car.The samochód jest w idealnym stanie, nadwozie jest nieskazitelny, bez zadrapania, wgniecenia lub ukrytych wad, jak i wewnętrzne w doskonałym stanie niepalący, nigdy nie zostały domyślnie w każdym wypadku i jest jak w reklamie. Samochód wyposażony jest w książce, HPI wyczyszczone, No finansów. Dostaniesz ode mnie klucze i wszystkie dokumenty, aby zarejestrować samochód w ty name.If samochód nie jest, jak to opisałem, oferuję pełny zwrot pieniędzy. To będzie ubezpieczone w czasie transportu i na cały okres kontroli, że będziesz miał (15 dni), zostanie dostarczony na Twój adres w maksymalnie 10 dni. Końcowa cena GBP 3000 (cena zawiera koszty transportu i ubezpieczenia opłat). Cena jest niska, ponieważ samochód jest kierownica z prawej strony w kraju, gdzie wszystkie samochody są kierownica z lewej strony tak w Hiszpanii jest bardzo trudny do prowadzenia tego typu pojazdu i nikt nie chce go kupić tutaj w Spain.Instead utrzymania go w garażu (w czasie tego kryzysu ekonomicznego), postanowiłem go sprzedać komuś, z powrotem w Wielkiej Brytanii za cenę bardzo atrakcyjną.

Chciałbym skorzystać z tej okazji, aby zapewnić, że ta sprawa jest w 100% zgodne z prawem, umowa będzie zarządzać przez firmę bardzo dobrze, w ten sposób zarówno kupujący i sprzedający w 100% pokryte na etapach transakcji.
Daj mi znać, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub jeśli chcesz kupić samochód.

Dziękujemy!
mariusz657
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: subaru

09 Wrz 2013, 09:56

witam nawijam taką sprawę...:
pierwszy email:
Hi Mr. Artur, the audi is available for sale, is almost like new, no history of accidents, or damages, maintained only in authorized service, original paint and real mileage of 72000 KM, new brake pads. The car was bought from Germany by the previous owner, and was registered in Poland from 2008 until few months ago, when i bought it and was prepared for export and brought to Spain, but due to a change of plans, new job, i have not registered the car and the polish temporary plates expired. I still have the polish custom duties payment receipt, so if you register the car in Poland, then you will not encounter importing costs.
So if you are interested in buying the car, either in Spain or in Poland, do let me know and i will consider your offer.
Kind regards

Dra. Maria Hernandez
[email widoczny po zalogowaniu]
http://clinica.hol.es
Hospital - 9 de Octubre
Valencia
TLF 911 230374

2 email :
Hi Mr Artur, the car is currently in Spain, but as mentioned is possible to arrange something in Poland also, my problem and the main reason for which i sell such car at such low-price is that i am currently in Florida/US, i got a better job offer here and i decided to sell the car, but with my situation i could not arrange a proper sale for the car, plus the temporary plates expired.

If you wish to deal in Poland, i can have the car brought to you for tests and purchase, through the Spanish transporting company which brought my things to US, you can see here my order with them http://trans-alliance.eu/?tracknr=ES34904N208678US, but with additional costs on delivery, i can help by rounding the car price to a final 7000 Euros with transport.

I still have the papers from the first import procedure in Poland, so you will only need to obtain permanent registration plates.
I will check with the office about the transport and procedures involved, to be able to finalize the sale / purchase with you, without my presence, and if acceptable for you perhaps we will reach an agreement.
Kind regards

PS: My mobile phone # is 001 (904) 796-8350, i can be reached after 3-4 pm EST (Florida time).
co wy na to podała nawet numer telefonu do kontaktu w USA, linki do strony jej pracy oraz firmy przewozowej czy to kontynuacja tego w/w procederu gość zmienił nazwisko itd...co o tym sądzicie?
arturecki
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 26 08 1974
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Avensis
Silnik: 2.0 VVti
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 2005

28 Paź 2013, 18:37

ja też dostałem wiadomość od takiego oszusta
a jak mnie zaczął straszyć sądami to dopiero go zacząłem sprawdzać
1)Bedziesz musial wyslac mi swoje pelne dane:
pelna nazwa
pelny adres
miasto
Panstwo
kod pocztowy
I kopia dowód osobisty lub prawo jazdy.
2)Potem zaczne transakcje i firma bedzie kontakt i potwierdzenie Panstwa i przeslemy Panstwu dokumenty transakcji, numer identyfikacyjny, by sprawdzic na ich stronie internetowej i sprawdzic status transakcji oraz ich dane kont bankowych.
3) Po otrzymasz WSZYSTKIE szczególy trzeba dokonac platnosci bedzie firmie spedycyjnej bezpiecznego konta Bankowego i po potwierdzeniu ICH ZE dokonales wplate zaczna dostawe samochodu IW ciagu 2-3 dni Woking ty dostac samochod w Domu.
4)Po otrzymasz samochód trzeba bedzie 2 dni robocze z limitem 500 kilometrów, aby przetestowac i sprawdzic samochód i jesli wszystko jest w porzadku, firma bedzie papiery i mi zaplacic.
Jesli firma nie bedzie placic pieniadze i wyslac samochód z powrotem do mnie na moje pieniadze zeglugowego.
5)Jednak w przypadku znajdziecie jakies problemy z samochodem mozna anulowac transakcje i firma przeniesie Cie z powrotem na wplate i wyslac samochód z powrotem do mnie i bede placic podatki wysylki.
Jesli masz zrozumiec wszystko i czekac na odpowiedz ze swoimi danymi i mozemy rozpoczac transakcje.
Dziekuje i zycze milego dnia!

Czy nie jest jakiś problem, ale firma będzie Ci skargi w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości i będzie musiał zapłacić wszystkie pieniądze zainwestować w transakcji.
Prawnik firma skontaktuje i daje wszystkie szczegóły i numer sprawy i stracisz w sądzie i stracisz więcej pieniędzy.
Kiedy wysłać informacje i kopię można było zgodzić się z tym stanie i nie można zmienić już teraz.
Przykro mi, jak dobrze, ale i nie stracić pieniędzy dla Ciebie

wrazie pytań proszę dzwonić 602155893
polocheck
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 16 06 1970
Auto: a4
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel

29 Paź 2013, 08:04

Witaj,

Nazywam sie David Fedor i mam sie w miescie Hvidovre, Dania. Kupilem ten
samochód, a ja pracowalem w Warszawie jako funkcjonariusza w Dania
ambasady, teraz jestem z powrotem do Danii (gdzie i wlascicielem malej
farmy dla dzieci) i chce go sprzedac. I wybrac cene ponizej rynku, poniewaz
dunski organ zmusic mnie do zarejestrowania samochodu tutaj, a to jest
drogie. Samochód jest zarejestrowany w Polsce i ma wszystkie dokumenty w
jezyku polskim, a nie trzeba placic inne obowiazki. Samochód jest jak na
zdjeciach, w stanie idealnym wewnatrz i na zewnatrz, nigdy nie uczestniczy
w zadnych wypadków, zadnych rys i zawsze znajdowal sie w garazu.
Jesli zdecydujesz sie kupic mój pojazd moge zorganizowac dostawe do adresu
i 5 inspekcji dzien okresu. Chcialbym poinformowac, ze bedziemy korzystac z
miedzynarodowej firmy transportowe, poniewaz firma transportowa ma
pelnomocnictwa do zarzadzania wszystkie papiery na moje nazwisko. W Danii
to przedsiebiorstwo zeglugowe jest bardzo popularne i godne zaufania.
Daj mi znac, jesli nadal jestes zainteresowany, aby kupic samochód i dam Ci
wszystkie szczególy dotyczace wysylki i platnosci.

Czekam na odpowiedz!
Pozdrawiam!
David & Gabriella Fedor <http://www.facebook.com/david.fedor.771>
DK-2650 - Hvidovre - Denmark
www.children-farm.com
+45 65 74 78 64 ( Only English )
szuszek83
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 10 09 2003
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: brak

29 Paź 2013, 08:04

Witaj,

Nazywam sie Andreas Bent i mam sie w miescie Hvidovre, Dania. Kupilem ten
samochód, a ja pracowalem w Warszawie jako funkcjonariusza w Dania
ambasady, teraz jestem z powrotem do Danii (gdzie i wlascicielem malej
farmy dla dzieci) i chce go sprzedac. I wybrac cene ponizej rynku, poniewaz
dunski organ zmusic mnie do zarejestrowania samochodu tutaj, a to jest
drogie. Samochód jest zarejestrowany w Polsce i ma wszystkie dokumenty w
jezyku polskim, a nie trzeba placic inne obowiazki. Samochód jest jak na
zdjeciach, w stanie idealnym wewnatrz i na zewnatrz, nigdy nie uczestniczy
w zadnych wypadków, zadnych rys i zawsze znajdowal sie w garazu.
Jesli zdecydujesz sie kupic mój pojazd moge zorganizowac dostawe do adresu
i 5 inspekcji dzien okresu. Chcialbym poinformowac, ze bedziemy korzystac z
miedzynarodowej firmy transportowe, poniewaz firma transportowa ma
pelnomocnictwa do zarzadzania wszystkie papiery na moje nazwisko. W Danii
to przedsiebiorstwo zeglugowe jest bardzo popularne i godne zaufania.
Daj mi znac, jesli nadal jestes zainteresowany, aby kupic samochód i dam Ci
wszystkie szczególy dotyczace wysylki i platnosci.

Czekam na odpowiedz!
Pozdrawiam!
Andreas & Edith Bent <https://www.facebook.com/andreas.bent.9>
DK-2650 - Hvidovre - Denmark
www.little-farmville.net
+45 65 74 78 64 ( Only English )
szuszek83
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 10 09 2003
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: brak