Pierwszy własny samochód

28 Mar 2015, 11:06

W tym wieku ciężko znaleźć samochód i dobry i tani. Dlatego jakieś tam otarcia, nie przekreślają samochodu, a wyposażenie też kosztuje, ogólnie liczę że uda się zejść z ceny. Zobaczymy się się nie wycofa jak dwóch poprzednich (jeden od oleju, inny gdy powiedziałem że chce sprawdzić samochód na stacji diagnostycznej). Ciekawe co powiedzą w serwisie
grabi75
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 11 08 2011
Auto: NIE MAM

28 Mar 2015, 11:23

Otarcia otarciami ale nie widzisz tego chlewu w środku? Fotel kierowcy wypierdziany,dywaniki z podłogą brudne że aż miło..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Mar 2015, 11:35

Zobacz na tą
[link do Otomoto wygasł]
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

28 Mar 2015, 12:03

Czerwona Corolla nieaktualna
grabi75
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 11 08 2011
Auto: NIE MAM

28 Mar 2015, 12:10

A te??
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] (pokazał stan nadkoli)
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

28 Mar 2015, 14:54

Ta pierwsza bardzo ładna :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

29 Mar 2015, 13:02

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Ten kupiłem. Sprawdziłem w serwisie Toyoty. Ogólnie bardzo fajna, tylko trochę goła:)
grabi75
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 11 08 2011
Auto: NIE MAM

29 Mar 2015, 13:33

Wygląda ok,wrzuć jakieś zdjęcia no i szerokości :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

29 Mar 2015, 14:47

Przepłaciłeś nie ma co się oszukiwać.. no ale pewnie odwdzięczy się bezawaryjnością :ok:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

29 Mar 2015, 20:58

Może i przepłaciłem, ale w naprawdę fajnym stanie. Wynegocjowałem 400zł mniej i wydaje mi się że wart swojej ceny, ba wiele innych po usłyszeniu SKP nagle paraliż i samochód jest w innym mieście aktualnie, olej się wylewa, przypomniałem sobie że wyjeżdżam z miasta (mimo że 2 minuty temu miałem cały wolny dzień), SKP mam 2 podwórka dalej i nie jadę dalej 2km na wybraną przez pana bo nie mam czasu:D

Pierwszy raz kupowałem samochód, i zawsze myślałem, że to gadanie o handlarzach przesadzone, ale się myliłem :D

Fotek nie mam, ale i nie bardzo jest co wrzucać, bo fotki z linku w pełni oddają urodę samochodu, a i wad za bardzo nie ma tylko kilka oznak początków korozji które w domu można bez problemu zabezpieczyć.

Do samochodu dorzucone zostały roczne letnie opony kleber (nie wiem czy dobra firma) i 2letnie naprawdę w dobrym stanie zimowe na których właśnie jest.

Dzięki wszystkim za pomoc, bo to dzięki Wam zdecydowałem się na Corollę i naprawdę świetnie się prowadzi oby jak najdłużej mnie woziła bezproblemowo :)
grabi75
Nowicjusz
 
Posty: 16
Prawo jazdy: 11 08 2011
Auto: NIE MAM

29 Mar 2015, 21:27

Klebery są okej, ale czasem mają przypadłość szumienia.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra