Samochód do 17.000zł

05 Mar 2017, 19:42

Cześć wszystkim! Od pewnego czasu szukam drugiego dla mnie samochodu, lecz nie mogę się konkretnie zdecydować. Przeglądałem różnorakie forum samochodowe (również to forum). Czytałem, przeglądałem ale chciałbym zapytać się o Wasze potencjalne propozycje. Szukam samochodu do maksymalnie 17.000zł, lecz tutaj należałoby już uwzględnić ewentualne opłaty po sprowadzeniu samochodu, gdyż rozglądam się bardziej za autem sprowadzonym - no chyba, że trafiłby się naprawdę zadbany egzemplarz, który do tej pory jeździł po naszym kraju). Wymagań co do wielkości zbytnio nie mam, również może być to benzyna jak i diesel. Jedynie odpadają samochody z zamontowaną instalacją LPG, po prostu nie chce. Na zbyt wielkiej mocy także mi nie zależy, ale wiadomo - żeby to nie było jakieś 1.4 90 konne. Na początku zacząłem się rozglądać za Toyotą Corollą e12/Avensisen (lecz w tym budżecie bardzo ciężko), Oplem Astrą III generacji, Vectrą C, a także Fordem Mondeo Mk2. Chciałbym usłyszeć Wasze opinie na temat powyższych pojazdów, a także Wasze dalsze propozycje innych pojazdów. Serdecznie dziękuje za pomoc, gorąco wszystkich pozdrawiam!
bloodney
Nowicjusz
 
Posty: 3
Prawo jazdy: 22 05 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Opel
Paliwo: Benzyna

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kia Ceed 2 - led reflektor przód jak naprawić?
    Koledze zepsuł się reflektor mianowicie nie zapala mu się led w jednej z lamp nie świeci w ogóle a w drugiej miga czasami. Są to wersje europejskie zwykłe soczewki z ledami (nie Xenon) czy jest możliwość naprawienia ...