2018 Giulia Super, 7k kilometers problems with radio

01 Paź 2019, 10:23

Dziś rano wsiadłem do samochodu, żeby iść do pracy, a po uruchomieniu radio FM po prostu nic nie grało. Nie pokazywałby żadnych stacji radiowych na liście i nawet nie mogłem ich szukać ręcznie. Wszystkie przyciski były również wyszarzone. Poszedłem do pracy jak zwykle i po prostu grałem w CarPlay, jak zwykle. Kiedy wyszedłem wieczorem radio nagle znów zaczęło działać, ale zapomniało wszystkich moich ulubionych ulubionych, więc musiałem je ponownie ustawić.

To już drugi raz, odkąd wydzierżawiłem samochód (zupełnie nowy, bez milażu) i chciałem tylko zapytać, czy jest to znany problem i czy warto umówić się na serwis. Obawiam się, że po prostu mnie wysadzą, ponieważ nie mogę odtworzyć problemu na żądanie, a radio wraca kilka godzin później.
DinasBhai
Nowicjusz
 
Posty: 1

01 Paź 2019, 17:05

Jak problem pojawi się ponownie to nagraj smartfonem zachowanie radia tak żebyś mógł później pokazać w serwisie co się dzieje. To chyba najlepsze wyjście. Samemu nie ma co kombinować bo to nowe auto które zapewne jest na gwarancji.

Problemem może być podtrzymanie pamięci lub sam soft wgrany do radia. Być może wystarczy wgrać aktualizację.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5223
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Model AA – pierwszy samochód Toyoty powstał 85 lat temu
    Toyota AA, pierwszy model w historii największej japońskiej marki, jest starsza od samej firmy. Dokładnie o rok starsza. Kiichirō Toyoda uruchomił linię produkcyjną swojego pierwszego samochodu dokładnie w kwietniu 1936 roku. ...
    Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced
    Konsorcjum Euro NCAP uhonorowało Audi A3 czterema tytułami "Euro NCAP advanced". Wyróżnienia te przyznawane są za innowacyjne systemy zapobiegające wypadkom, których skuteczność wykracza poza standardy bezpieczeństwa ...

  •