234 auto salony przetestowane, najlepsza Skoda!

30 Lip 2014, 15:10

Auto Świat zbadał salony samochodowe 13 marek, które w ubiegłym roku sprzedały najwięcej nowych samochodów w Polsce. W zestawieniu pojawia się oczywiście ŠKODA, numer 1 w sprzedaży w naszym kraju.

Zadanie do wykonania było ogromne – "tajemniczy klienci" wysłani przez Auto Świat odwiedzili w sumie aż 234 salony samochodowe ze wszystkich stron Polski. Oceniali szczegółowo organizację salonu, jakość obsługi i jazdy próbne.

Idealny salon mógł zdobyć maksymalnie 200 punktów. W teście 2014 roku ŠKODA zajęła drugie miejsce, zdobywając 174,4 punktów. W podsumowaniu cyklu Wielkich Testów Salonów Auto Świata z lat 2004-2014 salony ŠKODY okazały się najlepsze. Przedstawicielom marek osobiście gratulował i wręczył dyplomy redaktor naczelny Auto Świata, Stanisław Sewastianowicz.

Wielki Test Salonów Auto Świata to największe na polskim rynku tego typu badanie, które przez 11 edycji jest prowadzone według tej samej metodologii. Pozwala więc na porównanie wyników z lat ubiegłych. Z podsumowań wyłania się optymistyczny obraz: średnia ocen z roku na rok się podnosi, polscy Klienci mogą być zadowoleni!

źródło: Skoda
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3283
Zdjęcia: 12003
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Top 10 najpopularniejszych modeli z pełnym napędem hybrydowym
  Toyota jest najpopularniejszą marką na rynku pełnych hybryd, a jej udział w nim wynosi 83,1% po zarejestrowaniu 11 360 takich samochodów. Drugie miejsce zajmuje marka Lexus z 9,2-procentowym udziałem (1260 egz.), zaś ...
  AMAZING PARTS - SKODA Octavia rozebrana na części
  SKODA razem ze School of Form zorganizowała wyjątkowe wydarzenie AMAZING PARTS, podczas którego Nowa Skoda Octavia zostanie rozebrana na części, a z nich młodzi projektanci/studenci School of Form, pod okiem znakomitego ...

 •  
  • Warto przeczytać