Adi A3 1998 czy też Ford Fokus 2003

Re: Adi A3 1998 czy też Ford Fokus 2003

06 Lis 2010, 14:59

Na pewno ja też nie byłem zbytnio za tym audi dla mnie głównie liczy się rocznik. Ponieważ dużo jeżdżę ponad 30 tysięcy w ciągu roku. Potrzebuje auta "niezawodnego " taniego w eksploracji i pojemnego. A ta renówka mi to zapewni. A tak na marginesie nad kupnem auta nie decyduję tylko wiedza (chociaż jest to ważne) lecz szczęście. W aucie nikt nie siedzi i nie wie co w danym modelu może się zepsuć . Można się jedynie opierać kierowcach użytkownikach danego auta
Grzesiek1965
Nowicjusz

Miejscowość: Rybnik

Re: Adi A3 1998 czy też Ford Fokus 2003

07 Lis 2010, 10:40

W temacie pisze, że chodzi o A3, a podawany jest link do A4.
-silnik na korzyść Focusa, 2.5 TDI jest awaryjny i kosztowny w naprawach. Po prostu fachowcom w Niemczech nie wyszedł jeden silnik, choć 1.9 TDI we wszystkich odmianach są jak najbardziej OK.
-korozja - na korzyść Audi. Focusy rdzewieją i nic się na to nie poradzi, można z tym walczyć, wydając pieniądze.
-właściwości jezdne - powiedziałbym, że Focus, ale Focus godny uwagi był w wersji hatchback, w wersji kombi trudno porównywać. Audi z napędem quattro z pewnością jest lepsze.
-rocznik tutaj też ma znaczenie, 5 lat eksploatacji samochodu to bardzo dużo.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Foteliki samochodowe dla małych pasażerów! Foteliki samochodowe dla małych pasażerów!
    Tylko 7% małych pasażerów podróżuje w odpowiednio zabezpieczonych fotelikach samochodowych, a do aż 40% poważnych wypadków z udziałem dzieci dochodzi podczas podróży krótszych niż 3 kilometry! ...
    Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009