Astra 2.0T

Astra 2.0T

25 Lip 2015, 23:04

Cześć,
Zdecydowałem się na zakup Astry 3. Mam do wydania około 23 tysiące złotych. Czy w tej cenie dostanę w miarę zadbany egzemplarz z silnikiem 2.0T, który bez większych napraw i problemów pojeździłby jeszcze powiedzmy 4-5 lat? Czy jednak rozglądać się za silnikiem 1.8? Samochód będzie głownie w mieście + czasami trasa 150km.
Tutaj kilka przykładowych egzemplarzy:

1. [link wygasł]

2. [link wygasł]

3. [link wygasł]

4. [link wygasł]

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, niestety, moja wiedza motoryzacyjna jest zerowa, a jednak kawałek do przejechania miałbym, żeby je obejrzeć.
Pozdrawiam,
ks
ks1990
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Moto Piknik Tychy 2009
      Volvo S80, 2013, tył
      Tuning Show
      Motory do stuntu