Astra II - która z ofert jest lepsza i dlaczego

06 Lip 2010, 16:09

Witam,

Proszę o radę, którym samochodem lepiej się zainteresować (samochód chciałem kupić na kilka lat, sporadyczna jazda na weekendy wakacje, NIE do pracy):

pierwszy:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

drugi:

http://www.maxcar.net.pl/details.php?id=779

dzięki za opinie
pozdr.
Seba
k_seb
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Kraków

07 Lip 2010, 09:18

Pierwsza Astra..? Auto miało rozbity cały tył !!!
Jak sprzedawca pisze ,że bezwypadkowy ,to masz zamiar mu wierzyc w cokolwiek innego co napisał w opisie auta..? Sam sobie odpowiedz na pytanie czy wierzysz że auto miało 2 tys km temu wymieniony rozrząd i czy ma przebieg 98 tys...

Druga Astra. Znacznie lepsza oferta.Jeśli auto jest krajowe i serwisowane,to można wszystko na jego temat sprawdzic w ASO. :smile:
Silnik 1,4 16v ... żeby korzystac z jego dynamiki trzeba go wyżej kręcic na obrotach ale i wtedy nie wciska w fotel,za to przy takiej jezdzie o małym spalaniu można zapomniec... Jeśli zaś jezdzic "po dziadkowemu",to spala mało. :wink:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

07 Lip 2010, 12:09

No dokładnie pierwsza Aśka miała wjazd w dupke no i kierownica mi napewno nie wygląda na te 98tys.km.

Z koleji druga Astra ma chyba inny odcień lakieru na drzwiach kierowcy (2foto).

Z tego co pamiętam to auto ma być dla rodzinki bo miałeś juz jeden temat więc luknij na to [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

08 Lip 2010, 20:51

Dzięki za opinię :)

A skąd wiecie, że pierwsza astra miała wjazd w tyłek? Inny odcień klapy? Bo ja szczerze mówiąc nie widzę nic :)

@barol91
Dzięki za linka, ta Fabia jest całkiem całkiem

pozdr.
Seba
k_seb
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Kraków

08 Lip 2010, 21:02

To dobrze że do nas trafiłes :smile: mianowicie przypatrz sie dokładnie na fotki jak auto jest ustawione przodem do zdjęcia i popatrz dokładnie na jego tył (tylne błotniki i cał tył ma inny odcień lakieru niż np tylne drzwi).Podobnie jak auto stoi tyłem tylko że tutaj już mniej widać.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012