Audi a4 b7 informacja o spalaniu bieżącym

audi a4 b7 informacja o spalaniu bieżącym

04 Sty 2011, 23:14

Witam, mój problem polega na tym, że w Audi a4 b7 posiadam jedynie informację o całkowitym dystansie jaki jestem w stanie przejechać na odpowiedniej ilości paliwa. Nie mam możliwości sprawdzić jak wygląda sprawa spalania w danym momencie oraz spalania średniego. W innych samochodach z którymi się spotkałem oraz w książeczce audi jest napisane, że przełączniki do zmiany wyświetlania danych znajdują się na drążku odpowiedzialnym za wycieraczki. Ja nie mam tam tych przycisków. Posiadam jednak dwa guziki na kierownicy przycisk mode oraz przycisk ze strzałką coś a la backspace. Po naciśnięciu ich na wyświetlaczu pojawia się komunikac no funct. Znajomy powiedział mi, że muszę przeinstalować soft w komputerze auta.

Czy ktoś jest w stanie udzielić mi fachowej porady??

Pozdrawiam
quazar
Nowicjusz

Miejscowość: Malbork

Re: Audi a4 b7 informacja o spalaniu bieżącym

05 Sty 2011, 09:32

quazar napisał(a): Ja nie mam tam tych przycisków

Czyli nie możesz tego sprawdzić.
quazar napisał(a): Po naciśnięciu ich na wyświetlaczu pojawia się komunikac no funct

Nie masz takiej funkcji.
quazar napisał(a):Znajomy powiedział mi, że muszę przeinstalować soft w komputerze auta.

Coś w tym stylu.
Nie jest to takie proste i byle kto nie moze tego robić.
Aby wykonać takie kodowanie i wprowadzanie nowych sterowników do Audi musi być Fachowiec lub jedż do ASO.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe
    W sytuacji gdy rosną wymagania odnośnie do standardów technicznych, ekonomicznych i ekologicznych pojazdów, coraz większą uwagę zwraca się na optymalne wykorzystanie posiadanego taboru. Jest to jeden z powodów, ...
    Automaster Show 2013 / relacja Automaster Show 2013 / relacja
    Na lotnisku w Kamieniu Śląskim 28 kwietnia odbyła się impreza Automaster Show 2013. Dla fanów motoryzacji przygotowanych było kilka testów sprawnościowych: jazda na trolejach czy test Stewarta, ale każdy mógł ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI
      GTP Light
      Jaguar