Audi A6 C5 czy Passat B5 FL który bardziej się opłaca?

Audi A6 C5 czy Passat B5 FL który bardziej się opłaca?

10 Paź 2012, 16:18

Witam. Mam do przeznaczenia na samochód 20 000. Mam dyletmat dotyczący kupna gdyż zastanawiam się nad zakupem Audi a6 C5 oraz Passatem B5 FL i chciałbym abyście mi doradzili co się bardziej opłaca kupić, co będzie bardziej opłacane w eksploatacji oraz gdy coś sie zepsuje i trzeba będzie wymienić oraz który samochód ma więcej zalet i jazda jest bardziej konfortowa.
Piknik28
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 06 2010
Auto: BMW e36

Re: Audi A6 C5 czy Passat B5 FL który bardziej się opłaca?

10 Paź 2012, 18:32

A6 to samochód o jedną klase wyżej niż passat więc jest wygodniejszy ale i droższy w eksploatacji. Także coś za coś. Wszystko zależy od tego ile masz później kasy na dalsze utrzymanie samochodu.
Chwała nie przemija ...
jovovich
Początkujący

Miejscowość: Piekary Śląskie
Prawo jazdy od: 16 01 2008
Auto: Audi a3
Silnik: 2.0 TFSI 200km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort
    Volkswagen Amarok od końca czerwca jest produkowany w Hanowerze. Wszystkie Amaroki z podwójną kabiną trafią na rynek europejski i rosyjski. Wraz z rozpoczęciem produkcji w zakładzie Stöcken, do Amaroka wprowadzonych ...
    SSSuper Drift Cup 2011 - Bagicz / relacja SSSuper Drift Cup 2011 - Bagicz / relacja
    Lotnisko Bagicz znajduje się ok. 7 km od centrum Kołobrzegu i ok. 4 km od Ustronia Morskiego. Położone jest przy drodze krajowej nr 11 (wyjazd z Kołobrzegu ulicą Koszalińską). Pod samo lotnisko prowadzi również ścieżka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      GTP Light