Audi do 30 000

24 Gru 2018, 16:03

Oczywiście, ze nie masz. I niestety często tak jest ze handlarz coś ukryje. Czasami to błahostki, ale jednak :(
Madej840
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: Krasnystaw
Prawo jazdy: 0- 0-2001
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Audi A4
Silnik: 2.0 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna

24 Gru 2018, 16:08

Saze99 napisał(a): Wszystkie podlinkowane przez ciebie auta mają radio 1din i ogólnie słabe wyposażenie


Ano właśnie i zaczyna się Marudzenie i Narzekanie typowego polskiego kupującego , Te z linków PŁACI SIĘ ZA PRZEBIEG, Halo puk puk... P R Z E B I E G !!! radyjko sobie dokupisz, radiem jeździł nie będziesz. Te samochody są na rynek niemiecki, dla niemca, często z gwarancją.

Natomiast do 25 000zł mogę przywieźć z DK takie Audi B7 1.8T ze skórami, radiami itp,...ale przebieg 100 tys więcej. tzn. ok. 240-250 000km, aczkolwiek autka w 100% sprawne, nie-uszkodzone.
Ostatnio edytowany przez andrewb25, 24 Gru 2018, 16:13, edytowano w sumie 1 raz
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

24 Gru 2018, 16:12

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] to w takim razie co powiecie o tym?
Saze99
Nowicjusz
 
Posty: 9

24 Gru 2018, 16:15

Saze99 napisał(a):https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1 ... BvIJk.html to w takim razie co powiecie o tym?


Bez VIN .....NIC
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

24 Gru 2018, 16:24

Dobra, powiedzmy że dozbieram do tych 35 tys. bo widzę że wtedy zakres znacznie się powiększa. Jak wygląda sprawa z silnikami? 1.8T czy 2.0TFSI?
Saze99
Nowicjusz
 
Posty: 9

25 Gru 2018, 11:39

Saze99 napisał(a):Dobra, powiedzmy że dozbieram do tych 35 tys. bo widzę że wtedy zakres znacznie się powiększa.

Powiększa się? Ale i powiększa się też zakres kupna auta po poważnym dzwonie i naprawionym u nas. Co myślisz że dobre Audi to jest tylko kwestia zwiększenia budżetu? Naprawdę dobrego Audi u nas nie ma, albo jak jest to kosztuje krocie,

Saze99 napisał(a): Jak wygląda sprawa z silnikami? 1.8T czy 2.0TFSI?


Ale jak ma wyglądać? Jak chcesz dobrą starą i sprawdzoną konstrukcję to kupujesz B7 z takim silnikiem tzn. 1.8T , ale jeżeli nie chcesz poszukiwać zaginionej arki Noego w Polsce, i chcesz w miarę szybko ogarnąć temat to musisz za takie auto przepłacić kupując np. w Niemczech , bo B7 produkowali do 2007R więc szansa znalezienia nawet i na zachodzie jest coraz mniejsza.

2.0TFSI ma niezbyt dobre opinie, silnik awaryjny, kosztowny, ogólnie niezbyt polecany,

Za 35 tys To już lepiej wziąć B8 z 2.0 TDI 140KM, w tej cenie kupione w całości, bezwypadkowe to z przebiegiem 200-240 tys.
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

25 Gru 2018, 12:23

Ossy ten filmik tego Pana jest fajny tylko taki trochę idealistyczny...to jest taki folklor, bo procent takich aut jest nikły, już nie mówiąc o ilości osób które korzestają z takiej formy zakupu. To tak jak byś oglądał reklamę z uśmiechniętymi rolnikami w tle jak masturbują się uśmiechnięci nad każdym pomidorkiem, jabuszkiem albo marchewką...potem wkracza magda gesler z koszyczkiem i kupuje te wyselekcjonowane warzywka,owoce jakże zdrowe i piękne rosnące na naszej polskiej ziemi... A prawda jest tak że takich warzywek nawet nie ma1% na rynku, wyglądają pokracznie i nikt tego nie kupuje. A do tego trzeba mieć świadomość że tak hodowany pomidorek kosztowałby 200zł za kilogram a nie 20zł więc kogo byłoby stać na ten ideał z tych co się go domagają.

Co do moto tematu to najgorsze jest to że potem Kowalscy szukają tych drętwych tekstów pt. to nie był handlarz, jeden właściciel, mały przebieg...itd. A prawda jest taka żeby to wszystko uczynić prawdą trzeba mieć budżet o wiele większy niż cena z pl., trzeba mieć czas i szczęście.
A do tego pomyślmy przy kupnie przepłacamy fure kasy, startery i tak trzeba zrobić a potem autem jeździć i je sprzedać co się okazuje że 3 lata przygody z populusem 1,8t w pl kosztowało nas więcej niż jazda lexusem Ls v8... :ok:
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 11143
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

25 Gru 2018, 13:08

Zeby ten Lexus LS wygladal.. A nie jak auto dla 80 letniego emeryta
Tom88T
Początkujący
 
Posty: 238
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: 508
Silnik: 2.0
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

25 Gru 2018, 13:35

O gustach się nie dyskutuje.
Są ludzie, którym nawet dzisiaj się golf iv podoba albo jeżdżą accordem kombi. I co z tego?

Mi np, mimo, że za vag-iem nie przepadam to powiedzmy, że takim b7 "mógłbym jeździć". Zostaje tylko kwestia, że żeby mieć kilkunastoletni samochód, który spotyka się na każdym rogu z w miarę udanym silnikiem i niezłym wyposażeniem, technologicznie mający 20 lat trzeba wywalić kasę, za którą mogę kupić niemniej "udany" model od konkurencji.
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

25 Gru 2018, 14:05

Tom88 ale Ty nie zrozumiałeś porównania...chodzi o koszty i nic więcej. A użycie topowego modelu marki lex miało tylko uwypuklić kwestie $$$. Bo zaczynamy wkraczać w totalne głupoty bo dla mnie b7 1,8t która wartością ma przekroczyć 45k a potem życie ze świadomością że nie wezmę za nią 30k jest abstrakcją finansową. A do tego co zrobić jak obetre błotnik ...wtedy moje auto dołącza do malowanek od handlarzy i wybrzydzanie kupujących...pt.ło panie odcień inny, ło panie 200mikronów, ło panie a w bagażniku podłoga pewnie wstawiana... :ok:

P.s.

Ostatnio czytałem wypowiedzi na innym forum pt.błotnik szpachlowany oznacza brak kultury technicznej czyli auto zajeżdżone. Dodam że świeżo sprowadzone z małym przebiegiem i z jednym elementem po lakierze a szpachla była w jednym miejscu na zasadzie wyrównania wgnioty.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 11143
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe