Audi A3 8P 1.4 TFSI po wymianie rozrządu i rzeczy eksploatacyjnych

Audi A3 8P 1.4 TFSI po wymianie rozrządu i rzeczy eksploatacyjnych

13 Lip 2018, 18:17

Witam
Przymierzam się do zakupu Audi a3 8p z silnikiem 1.4 tfsi 125km. Autko jest z 2011 roku., świeżo po wymianie rzeczy eksploatacyjnych+ rozrządu. Ma przejechane ok 162 tys. Co państwo mogliby mi powiedzieć na temat tego samochodu, może ktoś z państwa ma audi z tym silnikiem jak sie sprawuje czy warto? Chciałbym usłyszeć państwa opinie na ten temat :)
Pozdrawiam
Adamo1368
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze
    Wypadek drogowy może kojarzyć się przede wszystkim z tragiczną w skutkach kolizją, w której bierze udział dwóch lub więcej uczestników ruchu drogowego, ale okazuje się, że zdarzenia z udziałem tylko jednego ...
    Będą Lexusy plug-in - to już potwierdzone Będą Lexusy plug-in - to już potwierdzone
    Dziennikarze brytyjskiego magazynu motoryzacyjnego Fleetworld uzyskali oficjalne potwierdzenie, że Lexus wprowadzi na rynek samochody hybrydowe plug-in, umożliwiające ładowanie akumulatorów z sieci. Firma prowadzi ...

•  
    • Honda Accord Type-S, zjazd z obrotnicy
      Rage-Race 2010
      Targi Motor Show Poznań
      Porsche Carrera RS Classic