Audi powraca do Big Game

31 Sty 2020, 14:27

Audi kontynuuje swą kilkunastoletnią obecność na najważniejszej nocy w rozgrywkach futbolu amerykańskiego, czyli na Big Game. Przedstawi podczas niej 60-sekundową reklamę pt. „Let It Go” z udziałem aktorki Maisie Williams. Williams zasiada za kierownicą nowego Audi e-tron Sportback, by rozpocząć w ten sposób globalną kampanię marki ukazującą szeroko zakrojone ambicje Audi w tworzeniu nowej ery zrównoważonej mobilności. Spot w reżyserii François Rousseleta został stworzony przez agencję 72andSunny Amsterdam. Marka Audi pojawia się na Big Game już po raz jedenasty.

W filmie, którego premiera będzie miała miejsce podczas jednej z najważniejszych na świecie rozgrywek sportowych, Maisie Williams – znana nie tylko jako aktorka, ale również działaczka na rzecz ochrony klimatu – śpiewać będzie własną wersję przebojowej piosenki „Let It Go” z disneyowskiego, nagrodzonego Oscarem, animowanego hitu kinowego „Frozen – Kraina Lodu”. Piosenkę tę, specjalnie do „Krainy Lodu”, stworzyli wspólnie, również nagrodzeni Oscarem i Grammy, Kristen Anderson-Lopez oraz Robert Lopez.
Audi powraca do Big Game Zobacz film » Audi e-tron Sportback i Maisie Williams

"Najważniejsza noc w futbolu amerykańskim i jedno z ostatnich prawdziwie globalnych wydarzeń w telewizyjnych transmisjach na żywo to idealny moment, by podzielić się z ogólnoświatową publicznością naszymi strategicznymi założeniami na drodze do zrównoważonej mobilności klasy premium" - podkreśla Sven Schuwirth, szef Digital Business i Customer Experience marki Audi. "Maisie Williams doskonale uosabia sposób, w jaki sposób konsumenci wybierają i opowiadają się za zrównoważonymi środowiskowo opcjami transportowymi. Jako twórcza innowatorka reprezentuje pragnienia milionów ludzi, którzy chcą wejść w elektryczną przyszłość".

"Stworzenie zrównoważonej, przyjaznej dla życia przyszłości dla następnych pokoleń jest najważniejszym wyzwaniem na świecie. Jestem dumna z tego, że w ramach tej globalnej kampanii mogę się dzielić wizją Audi dotyczącą zrównoważonej mobilności" – mówi Maisie Williams.

źródło: VGP | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3786
Zdjęcia: 13085
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Tesla Model Y

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    [2018] Peugeot 508
    Peugeot pokazał swoje najnowsze dziecko - 508. Po bezpłciowym poprzedniku w końcu mamy dawkę zadziorności. Nie wiem jak Wam ale mi bardzo podoba się kokpit mimo, że nie jestem fanem dotykowych ekranów oraz piękny tył. ...