Audio

24 Lis 2009, 14:50

Siema, i proszę mi się tu nie śmiac :mrgreen: Czas zamienic kaseciaka na coś bardziej wyrafinowanego z mp3 , lecz mam do Was takie pytanie czy znacie może jakieś odtwarzacze co dobrze robią na dziurach, bezdrożach itp ? najlepiej żeby były z aux :mrgreen: jak takowych nie ma to biore pierwszy lepszy :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

24 Lis 2009, 15:04

jak szukasz radia to szukaj takiego na karty SD :wink: na karcie nie przerywa na żadnych dziurach a karta 2 czy 4GB jest dość tania :mrgreen:
ja używam najtańszych (medion, manta) ze względu na czasowe zatapianie auta :mrgreen:
więc w razie "W" koszt wymiany nie wielki a w terenówce i tak sali koncertowej nie zrobisz :mrgreen: o dziwo te radia wytrzymują na prawdę dużo i nie psują sie zbytnio :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

24 Lis 2009, 15:15

o widzisz :mrgreen: o takie coś mi chodziło, temat praktycznie można zamknąc, chyba, że ktoś coś jeszcze doskrobie :mrgreen:

[ Dodano: Wto Lis 24, 2009 15:20 ]
a i nie wiem czy się może orientujecie, czy z montażem w amerykańcu będzie wszystko Ok :mrgreen: ? bo wiem, np że cała instalacja jest zrobiona od dupy strony, tam gdzie u nas plus u nich minus i odwrotnie :mrgreen: z lampami też było nie lada wyzwanie żeby to ogarnąc :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

24 Lis 2009, 18:11

zara, zaaaara... to dział terenówek, a nie audio czy video :mrgreen:
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

24 Lis 2009, 18:17

Karson napisał(a):zara, zaaaara... to dział terenówek, a nie audio czy video :mrgreen:
no też dla tego nikt mu pjonijera cz innego dżejbiela nie proponi tylko sprawdzone patenty :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

24 Lis 2009, 19:09

no i jakby nie patrzyc, nie jest to radio do calibry :mrgreen: tylko ma spełniac swoje jakies tam terenowe wymogi z tąd też umieszczenie w tym dziale drogi moderatorze @Karson :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Sportowe Volvo V40 R-Design
    Volvo do swojej oferty wprowadziło sportową wersję, prestiżowego, pięciomiejscowego hatchbacka Volvo V40 R-Design. Auto jest dostępne w salonach z trzema silnikami wysokoprężnymi oraz trzema wersjami benzynowi. Cena modelu ...
    Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas
    Wyścigowa wersja Lexusa LC 500 powstała na bazie prototypu. Auto zadebiutowało wczoraj na targach Specialty Equipment Market Association w Las Vegas. Ma nadwozie o zoptymalizowanej aerodynamice, sportowe zawieszenie, hamulce, ...

24 Lis 2009, 19:15

Wezyrro napisał(a): drogi moderatorze @Karson :mrgreen:
hehe ale powiedzmy sobie szczerze ostatnio mody zaszalały i wycieli wiele skąd inąd bardzo ważnych kasztanów :mrgreen: wbrew pozorom były tam dość ważne info :neutral:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

24 Lis 2009, 19:23

nie chciałem sie odzywac bo ja gówniarz jestem :mrgreen: ale jak już to poruszyłeś to prawda to jest, jestem za emancypacją kasztanów :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław

24 Lis 2009, 22:50

nic mi na ten temat nie wiadomo :neutral:

a emancypację Wezyrku to kobietom zostaw :mrgreen:
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2335
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

24 Lis 2009, 23:09

noo dobra zostawię im tą emancypację tylko, pytanie czy one ją chcą, bo z kobietami to jak wiadomo nigdy nic nie wiadomo :mrgreen: ale bez nich tez d..a :mrgreen:

[ Dodano: Sro Gru 02, 2009 13:36 ]
kupiłem radio na karty sd :mrgreen: ale wystąpił taki mały problem, o którym powinienem wiedziec wcześniej, a mianowicie, są różne wymiary radio odbiorników w Stanach i Europie, zatem muszę odsprzedac, radio kumplowi i ze Stanów czegoś szukac :mrgreen:
Jeba* i się nie dać, a wyniki same przyjdą...
Wezyrro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 844
Miejscowość: Wałbrzych/Wrocław