Autko używane do 40k

Autko używane do 40k

07 Gru 2009, 19:07

Moja mama ma zamiar na wiosnę kupić samochód, tym razem skłania się ku uzywanemu, głównie z przyczyn finansowych :) Po krótce wymagania:
- cena do 40 tysięcy, nie więcej
- silnik raczej benzynowy, jakiś 1.6 na przykład, żeby nie był mułem
- rocznik: nie za stary, powiedzmy min. 2005
- najlepiej zeby nie był to fiat (juz jednego mamy i chcemy coś innego, nie że fiat zły, po prostu szukamy czegos innego), nie koreaniec (taki wybor mamy, ja nic do nich nie mam :P)

Liczę tutaj głównie na same propozycje, im wiecej tym lepiej. Pare slow o jakims modelu tez mile widziane, ale to sam moge juz znalezc na roznyh forach :) Dziekuje z gory za wsyzstkie posty.
LethalPwnager
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Białystok, Polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyprawa do Moab Wyprawa do Moab
    Po raz kolejny mialem zaszczyt organizowac wyprawe do Moab z firma Autotraper z Lodzi . Tym razem byl to memorial Macka Majchrzaka. Na imprezie stawily sie 32 osoby...miedzy innymi kilka "grubych" nazwisk ze swiata polskiego ...
    [F] A8 D3 4,2 / 745i e65 / XJ 4,2 X350 / LS 430 mk3 [F] A8 D3 4,2 / 745i e65 / XJ 4,2 X350 / LS 430 mk3
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu F - silnik benzynowy o mocy około 300KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2004 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A8 D3 4,2 - 335KM - BMW ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50