Auto 5-6 tyś. z kopem

auto 5-6 tyś. z kopem

28 Mar 2013, 22:12

Cześć, przymierzam się do zakupu autka za jakieś 5-6 tys. Zależy mi na tym żebym nie musiał co miesiąc latać do mechanika i mówiąc prosto: żeby miało kopa :) Jeżdżąc Matizem(na szczęście nie moim :D ) mam serdecznie dość pierdziawek. Koszty paliwa jakoś przeżyję, bo do pracy szczególnie daleko nie mam i to nie jadąc przez miasto. Myślałem nad Toyotą Cariną jest ją ciężko znaleźć, u mnie w zasięgu jest jedna [link wygasł]. Ewentualnie jakąś bmkę, jednak w stanie w miarę przyzwoitym za taką kwotę pewnie byłoby ciężko dostać. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje.
maltikeks
Obserwowany

Auto: nie mam

Re: auto 5-6 tyś. z kopem

29 Mar 2013, 08:22

Ta Carina już na zdjęciach nieciekawie wygląda a co dopiero będzie w realu.

Tutaj takie autka
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

29 Mar 2013, 16:20

[link wygasł] mówie jak najbardziej poważnie.
TFSI
Stały forumowicz

Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

29 Mar 2013, 16:30

Szukaj a znajdziesz :D Carine do 6k na spokojnie wyrwiesz. Jeżeli potrzebujesz kopa to tylko 2,0GLI. O wiele szybsza jest wersja GTI ale za te pieniądze będzie śmietnik i problematyczny zawias SSS.
Co do psucia się Cariny w porównaniu do innych aut chyba nie musze się wypowiadać :D
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

20-tysięczny egzemplarz Audi R8 20-tysięczny egzemplarz Audi R8
    Zwieńczeniem sześciu lat precyzyjnej pracy jest wspaniała uroczystość. Z taśmy produkcyjnej fabryki Audi w Neckarsulm, zjechał 20-tysięczny egzemplarz Audi R8. To Audi R8 GT Spyder o mocy 560 KM, w kolorze Sphärenblau. ...
    Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość Gelber Engel - nagroda dla Audi A3 za doskonałą jakość
    Niemiecki automobilklub ADAC, spośród 52 samochodów, wybrał Audi A3 zwycięzcą kategorii "jakość" tegorocznej edycji nagrody "Gelber Engel". Wyniki konkursu opierają się na sporządzanej przez ADAC statystyce ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Jaguar