Adam Małysz wystartuje za kierownicą MINI ALL4 Racing

Adam Małysz wystartuje za kierownicą MINI ALL4 Racing

27 Mar 2015, 12:53

W nadchodzącym sezonie kierowca Orlen Teamu Adam Małysz wystartuje za kierownicą MINI ALL4 Racing przygotowanym przez firmę X-Raid.

Adam Małysz i Rafał Marton wystartują w wybranych rundach Pucharu Świata Cross Country oraz w kolejnej edycji legendarnego rajdu Dakar.

Image
"Od dłuższego czasu przyglądałem się temu samochodowi" mówi Adam Małysz "w ostatnich dniach miałem okazję przetestować jego możliwości i jestem pod ogromnym wrażeniem potencjału MINI. Mam nadzieję, że w tym sezonie będę mógł walczyć o najwyższe lokaty w Pucharze Świata Cross Country oraz, że zaprezentujemy się bardzo dobrze na kolejnym Dakarze."

MINI oraz strategiczny partner X-Raid udowodniły, że są konkurencyjni pod każdym względem w rajdach cross conutry. W ostatnich czterech edycjach rajdu Dakar MINI ALL4 Racing udowodniło, że jest wzorem wytrzymałości, osiągów i skuteczności w drodze do sukcesu.

źródło: BMW Group
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8318
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

Re: Adam Małysz wystartuje za kierownicą MINI ALL4 Racing

27 Mar 2015, 23:03

Widzę że Pan Adam Małysz już wszędzie się pcha. Jeśli umie jeździć to życzę powodzenia może uda mu się wygrać.
Aska85
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 27 12 1985
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: VW Polo
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto
    W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na samochody małe o niskich kosztach eksploatacyjnych, Kia przygotowała wersję "dwupaliwową" najmniejszej pod względem wymiarowym linii Picanto. Debiutująca na 65 frankfurckim Salonie ...
    MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce
    We wrześniu MINI przekroczyło 1000 nowych rejestracji w 2016 roku w Polsce. Był to jednocześnie jeden z najlepszych miesięcy dla marki w tym roku. Wzrost w stosunku do sierpnia świadczy o wysokim, a przede wszystkim stabilnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      audi a8 d2
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio