Adam Małysz wystartuje za kierownicą MINI ALL4 Racing

Adam Małysz wystartuje za kierownicą MINI ALL4 Racing

27 Mar 2015, 12:53

W nadchodzącym sezonie kierowca Orlen Teamu Adam Małysz wystartuje za kierownicą MINI ALL4 Racing przygotowanym przez firmę X-Raid.

Adam Małysz i Rafał Marton wystartują w wybranych rundach Pucharu Świata Cross Country oraz w kolejnej edycji legendarnego rajdu Dakar.

Image
"Od dłuższego czasu przyglądałem się temu samochodowi" mówi Adam Małysz "w ostatnich dniach miałem okazję przetestować jego możliwości i jestem pod ogromnym wrażeniem potencjału MINI. Mam nadzieję, że w tym sezonie będę mógł walczyć o najwyższe lokaty w Pucharze Świata Cross Country oraz, że zaprezentujemy się bardzo dobrze na kolejnym Dakarze."

MINI oraz strategiczny partner X-Raid udowodniły, że są konkurencyjni pod każdym względem w rajdach cross conutry. W ostatnich czterech edycjach rajdu Dakar MINI ALL4 Racing udowodniło, że jest wzorem wytrzymałości, osiągów i skuteczności w drodze do sukcesu.

źródło: BMW Group
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8587
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

Re: Adam Małysz wystartuje za kierownicą MINI ALL4 Racing

27 Mar 2015, 23:03

Widzę że Pan Adam Małysz już wszędzie się pcha. Jeśli umie jeździć to życzę powodzenia może uda mu się wygrać.
Aska85
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 27 12 1985
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: VW Polo
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...
    Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ferrari 458 Spider, żółty kolor
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Motocykle storehouse
      received 837351286432766