Auto dla 5-osobowej rodziny - kombi czy (mini)van

Auto dla 5-osobowej rodziny - kombi czy (mini)van

30 Wrz 2012, 18:28

Witam,
Jako że na poprzedniego posta nie otrzymałem odpowiedzi postanowiłem skonkretyzować zapytanie.
Szukam wygodnego 3-letniego auta do 50 tys. zł dla 5-osobowej rodziny na długie trasy.
Czy pozostaje mi segment oferujący modele takie, jak Peugeot 5008 czy Citroen Picasso? Modele skądinąd z fajnym wyposażeniem, ale czy nie nazbyt awaryjne przez nagromadzoną elektronikę.
Czy kombi Toyota Avensis lub Honda Accord będą wygodne dla 5-osób? Pytam szczególnie użytkowników.
Chyba, że zaproponujecie coś innego.
Będę wdzięczny za opinie i sugestie.
meehaueq
Nowicjusz

Auto: Renault Megane II

Re: Auto dla 5-osobowej rodziny - kombi czy (mini)van

30 Wrz 2012, 18:59

Jeśli chodzi o Avensis to powiem że trochę ciasno będzie dla 5 osób, mało miejsca moim zdaniem z tyłu
Chomik90
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łowicz
Prawo jazdy od: 26 06 2008
Auto: BMW
Silnik: 2.0 d 136km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Słyszalny dźwięk silnika w samochodach elektrycznych i hybrydowych Słyszalny dźwięk silnika w samochodach elektrycznych i hybrydowych
    W samochodach elektrycznych i hybrydowych od 1 lipca muszą być instalowane specjalne systemy które mają za zadanie emitować dźwięki zbliżone do silnika samochodu spalinowego. Chodzi o bezpieczeństwo ponieważ takie ...
    Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę? Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę?
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•