Auto dla kobiety-pomozcie :)

08 Cze 2010, 20:19

witam
chce kupić auto, do tej pory jeździłam matizem 1999, chce aby nowe auto było lepsze, trochę nowsze, ekonomiczne, tanie w eksploatacji, niezawodne i oczywiście ładne :) niestety mam ograniczony budżet - do 20tysiecy.
zastanawiam się nad yarisem, fabia. myślałam tez o roverze 25 lub mg jednak są to rzadko widziane auta an naszych drogach w związku z czym boje się ze części i serwis będą mało osiągalne lub miały horrendalne ceny.
proszę o pomoc :)
wszelkie sugestie i opinie mile widziane
z góry dziękuję
pozdrawiam
boobum
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Warszawa okolice

08 Cze 2010, 22:09

A może nissan micra. Ekonomiczny, niezawodny i ładny (jak dla kobiety).
beybe
Początkujący
 
Posty: 191
Miejscowość: Limanowa

09 Cze 2010, 07:20

jakoś micra mnie nie zachwyca, na początku brałam ja pod uwagę ale głębszym zapoznaniu się z micra przeszła mi ochota
:)
boobum
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Warszawa okolice

09 Cze 2010, 11:40

A może interesuje Cie Peugeot 206. Mały, tani w utrzymaniu, niewiele pali i stosunkowo niedrogi jak na rocznik. Poniżej masz linka do pierwszego lepszego jakiego znalazłem na allegro.

[link do oferty na Allegro wygasł]
Bez ognia, bez treści, bez idei, bez polotu wszystko stanie się tylko rutyną i szablonem.
Kostucha Drang
Nowicjusz
 
Posty: 41
Miejscowość: ???

09 Cze 2010, 12:13

Audi A3 :)

Pierwsze lepsze z brzegu :P
[link do oferty na Allegro wygasł]
Stuknij mnie, my stukniemy Ciebie-strzeżony przez MAFIĘ :)
rysiuxxx
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 80
Miejscowość: Giżycko
Auto: Toyota (USA) Celica V
Silnik: 2.2 GT
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1990

09 Cze 2010, 12:50

Mysle ze audi a3 i yaris to sa dwie najlepsze opcje poniewaz sa solidne,ekonomiczne,ladne i pasuja do kobiety. A moze jeszcze cos takiego,fajne kobiece autka-renault clio :arrow: [link do oferty na Allegro wygasł]
lub citroen c3 :arrow: [link do oferty na Allegro wygasł] Pozdrawiam :cool:
jumpero
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 42
Miejscowość: Chelm/Londyn

09 Cze 2010, 13:17

Ja z kolei mam inną ale całkiem według moich spostrzeżeń odpowiednią dla Ciebie propozycję,którą łączy niezawodnośc,wygląd,przyzwoitą dynamikę przy niskim spalaniu oraz na pewno pasuje dla kobiety... :smile:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
:smile: :wink: :wink:
Oczywiście to tylko przykładowe ogłoszenia ale autko całkiem fajne i moim zdaniem co najmniej tak dobre (jak nie lepsze) od Yaris-ki,a przy tym trochę większe i z rewelacyjnym systemem składania foteli.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna