Auto do 10-12 K, automat, raz w miesiącu 400km, na codzień miasto.

18 Wrz 2020, 16:32

Dzień dobry!

Poszukuje pierwszego auta. Na ten cel chce przeznaczyc ok. 10tys.

Na początku zaznaczę, iż autami nie interesuję się  ogóle, także nie mam o nich zielonego pojęcia.

Zdecydowałem, że chciałbym aby auto było w automacie, ale jeśli nic ciekawego się nie znajdzie, to ostatecznie przełknę manuala.

Przeznaczenie to głównie dojazdy do pracy kilkanaście km, jazda po mieście i raz w miesiącu trasa ok. 200 KM i z powrotem (Piaseczno-Kraków).

Auto muszę kupić w okolicach Piaseczna (+-50km), na codzień będę nim jeździł w zatłoczonych uliczkach w Krakowie.

Prosiłbym fachowców o pomoc :)
Z góry dziękuję.
Nhoz
Obserwowany
 
Posty: 2

19 Wrz 2020, 09:07

Zerknij:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]?
[link do oferty na Olx wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Wrz 2020, 10:41

Hej,

Tą Kię właśnie przeglądałem.
Z tych trzech, co byś najbardziej polecał?

Znalazłem jeszcze takie:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Coś z tego opłaca się oglądać?
Nhoz
Obserwowany
 
Posty: 2

20 Wrz 2020, 11:16

1.Wygląda ok ale typowa śpiewka handlarza "Jeśli szukacie Państwo auta pewnego z uczciwym,i udokumentowanym przebiegiem.."
2.Według mnie coś było z przodem,cena wygórowana i jak będziesz oglądać to na pewno sprawdz stan podłogi i progów bo ruda tam lubi gościć..
3.Ok można obejrzeć.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen Caddy 4MOTION
    Volkswagen Caddy z napędem na cztery koła oferowany jest od 2009 roku. W 2010 roku marka zaprezentowała nową wersję tego najbardziej popularnego samochodu dostawczego Volkswagena w Polsce. Samochód został udoskonalony ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...