Auto do 12 tysięcy do małego biznesu

Auto do 12 tysięcy do małego biznesu

11 Gru 2015, 12:50

Witam serdecznie! Tak jak w temacie, poszukuje autka do 12 tysięcy złotych, blaszak (najlepiej) auto rodzaju skoda praktik, peugeot bipper, mały "MPV" na alledrogo itp. siedze już dłuuugo ale nie wiem jednak co wybrać.... Jeżeli ktoś ma coś podobnego... to proszę o propozycje i ew. jakieś plusy :)
PS. tylko benzyna (gaz mnie nie interesuje)...
Dzięki i pozdrawiam!!!!!
WERDNA
Obserwowany

Auto: Renault Megane Coupe
Silnik: 1.6 e
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Auto do 12 tysięcy do małego biznesu

12 Gru 2015, 09:33

Żadnego z wyżej wymienionych aut nie dostaniesz w tym budżecie. Z mojej strony Fiat Doblo,u mnie w pracy są dwa,były trzy ale jeden został rozbity i sprzedali i bardzo dobrze się spisują,codziennie robią lekko po 300-400km.
Pod uwagę możesz też wziąść Peugeota Partnera,Citroena Berlingo czy Renault Kangoo.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Accord VI 2,0 / 406 2,0 / 75 2,0 / Passat B5 1,8T [D] Accord VI 2,0 / 406 2,0 / 75 2,0 / Passat B5 1,8T
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik benzynowy do 2l - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2000r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Accord VI 2,0 - 147KM - Peugeot 406 2,0 - 136KM ...
    Rejestracja samochodu z zagranicy krok po kroku Rejestracja samochodu z zagranicy krok po kroku
    Rejestracja samochodu z zagranicy ( Holandia ), bez tablic rejestracyjnych, kupiony w komisie. Przed kupnem samochodu robimy pierwszy przegląd techniczny w kraju. Po zakończonym badaniu ( bez znaczenia czy negatywnym czy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11