Auto do 12 tysięcy do małego biznesu

11 Gru 2015, 12:50

Witam serdecznie! Tak jak w temacie, poszukuje autka do 12 tysięcy złotych, blaszak (najlepiej) auto rodzaju skoda praktik, peugeot bipper, mały "MPV" na alledrogo itp. siedze już dłuuugo ale nie wiem jednak co wybrać.... Jeżeli ktoś ma coś podobnego... to proszę o propozycje i ew. jakieś plusy :)
PS. tylko benzyna (gaz mnie nie interesuje)...
Dzięki i pozdrawiam!!!!!
WERDNA
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Renault Megane Coupe
Silnik: 1.6 e
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna

12 Gru 2015, 09:33

Żadnego z wyżej wymienionych aut nie dostaniesz w tym budżecie. Z mojej strony Fiat Doblo,u mnie w pracy są dwa,były trzy ale jeden został rozbity i sprzedali i bardzo dobrze się spisują,codziennie robią lekko po 300-400km.
Pod uwagę możesz też wziąść Peugeota Partnera,Citroena Berlingo czy Renault Kangoo.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...