Auto do 1500zł, bo nie chcę jeździć automatem

26 Wrz 2013, 14:46

toplo napisał(a):Ford Sierra - nie do zdarcia auto, jeśli znajdziesz egzemplarz na chodzie

Nie w tym budżecie.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

26 Wrz 2013, 18:27

Sierra to już wogóle antyk,znaleść taką powoli graniczy z cudem a co dopiero mówić o stanie do jazdy.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Wrz 2013, 10:38

a ja polece opla astre f,ja osobiscie jezdzilem wersja 1.6i ktora spisuje sie bardzo dobrze ale z opinii znajomych posiadajacych te autka wiem ze sa tanie w eksploatacji(dobrze znosza LPG) i dosc bezawaryjne :) mysle ze lepiej kupic taka astre niz CC ze wzgledu na komfort ale wybierzesz co zechcesz :) Rowniez bardzo fajnym i niezawodnym autem jest Citroen BX,jezdzilem takim raz w zyciu,zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie,zawieszenie pneumatyczne daje bardzo dobry komfort jazdy,sam bym takiego kupil gdyby nie to ze nie ma zadnego w okolicy...
PhilHeath
Nowicjusz
 
Posty: 17
Prawo jazdy: 08 04 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: brak

28 Wrz 2013, 11:08

Wszystko ładnie fajnie z astrą f, lecz za 1.5 tys. znajdzie taką astrę o którą trzeba będzie porządnie zadbać mechanicznie a jeszcze bardziej blacharsko. Jeżeli kolega nie ma pojęcia o mechanice ani żadnych znajomych cudotwórców to osobiscie bym odradził astrę f za takie pieniądze. Takie zakupy są jedynie dla ludzi znających się na temacie, którzy nie boją się ubrudzić przy aucie ;)
Citron
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 547
Zdjęcia: 14
Prawo jazdy: 02 03 2010
Auto: Lexus IS250 II
Silnik: 2.5 V6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2006

28 Wrz 2013, 19:36

Fakt, Sierra która jeździ do rzadkość. Kumpel miał parę lat temu taką budżetową "ścierkę" i raczej jeździł niż cokolwiek z nią robił. Z ciekawości przejrzałem czy jest coś takiego do kupienia i nawet nie jest tak źle:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do Tablica wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
toplo
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: WV T4
Silnik: 2.5 TDI

29 Wrz 2013, 07:58

Ta pierwsza z lewej strony ma połowe w innym odcieniu i tylne nadkola do zrobienia.
Druga jak za te pieniądze wygląda ok tylko ten gaz..
Ostatnia wygląda najlepiej.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Abu Zabi buduje stację tankowania wodoru
    Toyota wraz z partnerami biznesowymi i rządem Abu Zabi przeprowadzi testy Toyoty Mirai, których celem jest analiza możliwości wprowadzenia motoryzacji opartej na wodorze. W maju tego roku zostanie otwarta w stolicy ...