Auto do 30tys

24 Lip 2021, 19:43

Witam
Mogę prosić o pomoc w wyborze samochodu, do 30 tysi, czteroosobowe rodzina, dużo nie jeździmy w wakacje, ferie i minimum po mieście. Znajomy poleca mi Subaru tribeca b9? mi chyba bliżej do Skody/ tańsza w utrzymaniu/?
Pawelkloss
Obserwowany

24 Lip 2021, 21:28

Zależy jaka skoda. Jeśli mało jeździsz to warto iść w benzyniaka a taka octavia w tym budżecie ma jeden silnik, który można "polecić". "Polecić" bo chodzi o 1.6/102 co jest pomyłką w aucie o tym gabarycie, słabo jedzie a mało nie spali.
Subaru jest na pewno ciekawym autem. Kwestia tego co jest dla ciebie priorytetem, czy chcesz ciekawe auto i godzisz się na większe koszty czy wystarczy ci zwyklak
Osobiście celowałbym w mondeo 2.0/145, kawał auta a koszty utrzymania bardzo przyzwoite
franccc
Aktywny

25 Lip 2021, 00:59

Mam teraz cmaxa Ghia 1,8 TDCi 115 koni. Bardzo cierpię, mam duże problemy, generuje dużo błędów, przez 8 lat byłem chyba u 20 mechaników, każdy z polecenia z forum fordowskim. Mam obawy przed fordem
Pawelkloss
Obserwowany

25 Lip 2021, 06:11

Pawelkloss napisał(a):Mam teraz cmaxa Ghia 1,8 TDCi 115 koni. Bardzo cierpię, mam duże problemy, generuje dużo błędów, przez 8 lat byłem chyba u 20 mechaników, każdy z polecenia z forum fordowskim. Mam obawy przed fordem

Tu nie jest problem Forda tylko dieselka :D
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak sprawdzić auto przed zakupem?
    Kupno używanego samochodu to inwestycja, która wymaga szczególnej uwagi. Przed dokonaniem zakupu należy dokładnie skontrolować wiele elementów. Zaniedbanie któregoś kroku może skończyć się przykrą ...
    Lexus pracuje nad nową V-ósemką
    Po kilku latach spekulacji teraz wiemy to na pewno – Lexus pracuje nad nowym silnikiem V8, który w przyszłości ma trafić pod maski sportowych samochodów marki. Jednym z pierwszych aut z tą jednostką będzie ...

•