Auto do 35tys nie rodzinne

24 Cze 2017, 14:48

Witam jak w temacie poszukuje auta do 30-35tys. Auto ma służyć do codziennej jazdy w większości poza miastem. Nie szukam auta rodzinnego, nie interesuje mnie miejsce z tylu, liczba drzwi czy bagażnik. Auto ma fajnie przyspieszać i dawać jaką taką frajdę z jazdy. Spalanie max do 10l. Wszystkie rodzaje paliwa biorę pod uwagę w tym gaz. Koszty utrzymania w granicach normy. Tylko napęd na przód. Opel odpada.
Myślałem nad:
A4 B8 Chociaż możne byc ciezko w tej cenie
volkswagen scirocco Boje sie trochę po opiniach o ślinikach
A3 8P
Zastanawiam sie tez nad innymi volkswagenami


Licze na pomoc w wyborze samochodu kazdą propozycje wezmę pod uwagę. Z góry dzieki za pomoc
kapelooo
Nowicjusz
 
Posty: 7
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Bmw e46
Silnik: 2.2
Paliwo: Benzyna

24 Cze 2017, 15:04

Tak szczerze to wszystkie typy do wyrzucenia. Chcesz wiedziec dlaczego to poczytaj troszke tematow na forum, nie ma sensu pisac tego samego tysięczny raz.
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km

24 Cze 2017, 15:25

A jakies inne propozycje? Przeglądnąłem pierwsze 20 str i nie znalazłem nic spełniającego moje wymagania
kapelooo
Nowicjusz
 
Posty: 7
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Bmw e46
Silnik: 2.2
Paliwo: Benzyna

24 Cze 2017, 17:29

Popatrz na Hondę Civic 1.8, ja mam frajdę z jazdy tym autem, nisko siedzisz, twardsze zawieszenie, sztywny układ kierowniczy, jak wkręcisz na obroty to fajnie chodzi, sportowo w środku, skrzynia 6-biegowa, no i w tym budżecie kupisz polifta - rocznik 2009 - 2010.
Jedynie z przyspieszaniem może być "problem", bo trzeba wysoko kręcić.
Poza tym napisz co to znaczy fajnie przyspieszać, dla jednego będzie to 140 koni, dla drugiego 200.
tomekdk
 

24 Cze 2017, 17:48

Honda Civic - Musiałem i nadal myślę największa wadą jak dla mnie jest wygląd i wnętrze
A co do mocy to 140km to minimum byle był żwawy
kapelooo
Nowicjusz
 
Posty: 7
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Bmw e46
Silnik: 2.2
Paliwo: Benzyna

25 Cze 2017, 04:54

Witam.

Niestety ale również powyższe bym jednak troszkę przesunął na dalszą część listy...
Sam też bym zaproponował Civic-a UFO :) Po prostu na chwilę obecną również od paru lat go posiadam i jestem zadowolony w każdym calu. W tej chwili planujemy go sprzedać i również rozglądamy się za czymś tego typu i po za większymi autkami myśleliśmy też nad Fordem Focus-em MK3, z nim miałem już nieco wspólnego i autko sprawuje się również naprawdę świetnie, BMW 1 silnikiem benzynowym 2.0 w górę, no i Subaru Impreza 3... z tym niestety nie miałem zbyt wiele do czynienia, ale właśnie mam zamiar wybrać się i gdzieś sprawdzić ten samochód. Patrząc na opinie, specyfikę i ogólny stan rzeczy wydaje się być też całkiem fajną opcją... A jeśli nic z tych powyższych i większych to ponownie Civic. Z tym że nam chodzi raczej o samochody nie stwarzające większych problemów :)
Pozdrawiam, Tomek.
PIEGA
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 17 07 2007
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Honda Civic 8
Silnik: 1.8 i-vtec 140KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...